Niezapomniany IV koncert kolęd

Wszyscy zgromadzeni na Mszy św. o godz.11.00 w niedzielę 14 stycznia w kościele parafialnym w Braciejówce mieli przyjemność wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Braciejówce. Dzieci pod opieką Pani Iwony Czopek oraz przy akompaniamencie Pana Jerzego Sobieckiego wykonały wybrane kolędy i pastorałki.

Mistrzyni recytacji – z Klucz!

Cała trójka recytatorek, które reprezentowały Gminę Klucze w XVI Edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla Edukacji Wczesnoszkolnej, spisała się wspaniale! Emilia Cholewa ze Szkoły Podstawowej w Kluczach została Mistrzynią Recytacji Powiatu Olkuskiego w tym konkursie, Anna Wdowik ze Szkoły Podstawowej w Kwaśniowie zdobyła trzecie miejsce, a Nela Dudek z Klucz otrzymała wyróżnienie.

Mjr Arkadiusz Kups w Olkuszu

Na zaproszenie p. Małgorzaty Dachowskiej - dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 im. F. Chopina w Olkuszu mjr Arkadiusz Kups odwiedził Olkusz. Z liczną grupą szkoleniowców, trenerów, policjantów, zawodowych żołnierzy, SW, miłośników bojowego systemu walki wręcz, samoobrony i prewencji przybyłych z odległych regionów Polski, także z zagranicy, poprowadził dwudniowy cykl otwartych szkoleń Systemu Combat 56, którego jest twórcą.