Babski wieczór

babski wieczór 2018 1Oj się działo…… podczas „Babskiego wieczoru” zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 10 w Olkuszu dla dziewczyn klas siódmych oraz drugich i trzecich klas gimnazjalnych.

Taniec, to coś dla ciała i ducha, dlatego pod fachowym okiem Pani Katarzyny Falkowskiej, krew zaczęła szybciej krążyć w takt muzyki, a na ustach tancerek zagościł uśmiech. Tak, tak – ruch to zdrowie i te endorfiny…. , a do tego nagrody rzeczowe i wstęp na zajęcia taneczne w Pride Fitness Club.
Dziewczęta chętnie skorzystały z zabiegu parafinowego, upiększającego dłonie, który był prezentem od pani dyrektor Barbary Piekarz i Fundacji Nowa z okazji Dnia Kobiet. Dłonie są przecież narażone na tyle szkodliwych substancji, a po ostatnich mrozach należy im się ciepełko i relaks.

babski wieczór 2018 2

Stary bawełniany podkoszulek – kto by pomyślał, że istnieje jako artystyczna, niepowtarzalna biżuteria w formie bransoletek. Owszem, nie jest to łatwe zadanie, ale dzięki inspiracji pani Ewy, Beaty i Moniki, powstały piękne, nacechowane indywidualnością wzory. A przy okazji …… można się trochę wyciszyć i uspokoić tnąc bawełnę na cienkie paski w miłym towarzystwie.

babski wieczór 2018 3

Mamy nadzieję, że wieczorne „Babskie szaleństwo” zakończone degustacją eko-napoi i projekcją filmu było miłą niespodzianką dla naszych uczennic.

SP 10 w Olkuszu

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin. font-weight: bold; padding: 10px;
Klauzula informacyjna dot. danych osobowych Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AB Media Sp. z o.o., Chrzanów, Wł. Sikorskiego 1f 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@abmedia.com.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usługi ”dodaj komentarz” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!