Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu
ul. Fr.Nullo 36, 32-300 Olkusz
326430605
http://www.sp4.ilkus.pl

O bezpiecznym korzystaniu z internetu

Zagrożenia internetowe oraz cyberprzemoc to temat przewodni dzisiejszego spotkania z rodzicami i nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 4 w Olkuszu. 10 kwietnia 2018 roku, przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu spotkała się z rodzicami i nauczycielami uczniów Szkoły Podstawowej przy ulicy Korczaka w Olkuszu.

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Olkuszu wystartowali

Co to znaczy być wolontariuszem? Jak można pomagać? Gdzie leży Somalia, a gdzie Sudan? Na te i wiele innych pytań uczniowie klas 4 a i 4 b mogli się dowiedzieć z warsztatów, które odbyły się 30 października w szkole, a poprowadził je Tadeusz Szczepaniak – pracownik biura Polskiej Akcji Humanitarnej w Krakowie. Warsztaty miały formę gry.

Przyszłość to sterowanie robotami!

Rozwój technologii komputerowej wymaga od jego użytkowników coraz to nowych bardziej zaawansowanych technologicznie umiejętności. Jedną z nich jest umiejętność programowania, którą określa się mianem rozwiązywania problemów z wykorzystaniem komputera oraz innych urządzeń cyfrowych.

SP 4 liderem projektu "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo"

11 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu, na akademii z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatu „Lider Projektu Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” przyznawanego w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Dokument ten złożył na ręce dyrektora szkoły pana Mirosława Jurczyka komisarz Marek Kalarus.