Dzień Babci i Dziadka w SP w Braciejówce

1Dzień 24 stycznia w naszej szkole był wyjątkowy, ponieważ salę gimnastyczną zapełnili najserdeczniejsi goście na świecie - nasi dostojni Dziadkowie i przepiękne Babcie.

Pani Dyrektor Beata Furman wspólnie z reprezentantami uczniów życzyła wszystkim gościom dużo zdrowia oraz długich lat życia oraz zaprosiła do obejrzenia przedstawień, które brawurowo odegrali najmłodsi aktorzy naszej szkoły - uczniowie klasy pierwszej i trzeciej.

2

Po występach uczniowie starszych klas zaprezentowali swoje zdolności muzyczne i taneczne. Gorące rytmy zachęciły babcie i dziadków do wspólnej zabawy. Występy wnucząt były piękne, a Dziadkowie nie kryli łez wzruszenia. Na koniec wszystkie wnuczęta odśpiewały STO LAT, złożyły swoim bliskim życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i laurki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

3

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie i za czas, który spędzili wspólnie z nami.

SP w Braciejówce

4

5

6


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.