Dzień Babci i Dziadka w SP w Braciejówce

1Dzień 24 stycznia w naszej szkole był wyjątkowy, ponieważ salę gimnastyczną zapełnili najserdeczniejsi goście na świecie - nasi dostojni Dziadkowie i przepiękne Babcie.

Pani Dyrektor Beata Furman wspólnie z reprezentantami uczniów życzyła wszystkim gościom dużo zdrowia oraz długich lat życia oraz zaprosiła do obejrzenia przedstawień, które brawurowo odegrali najmłodsi aktorzy naszej szkoły - uczniowie klasy pierwszej i trzeciej.

2

Po występach uczniowie starszych klas zaprezentowali swoje zdolności muzyczne i taneczne. Gorące rytmy zachęciły babcie i dziadków do wspólnej zabawy. Występy wnucząt były piękne, a Dziadkowie nie kryli łez wzruszenia. Na koniec wszystkie wnuczęta odśpiewały STO LAT, złożyły swoim bliskim życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i laurki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

3

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie i za czas, który spędzili wspólnie z nami.

SP w Braciejówce

4

5

6

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!