Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chechle
Chechło, Kluczewska 56
32 642 00 02
www.spchechlo.prv.pl

Jak bezpiecznie poruszać się rowerem – pierwsze uprawnienia

Podczas egzaminu na kartę rowerową, który zorganizowano 27.05.2019 r. w Szkole Podstawowej w Chechle, policjantka zajmująca się prewencją kryminalną wraz ze specjalistą ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu przeprowadzili wykład nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkanie z dziećmi było również okazja, by porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Gminne eliminacje konkursu recytatorskiego

To już siedemnasta edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla Edukacji Wczesnoszkolnej. W Chechle odbył się finał gminnych eliminacji w konkursie, któremu w tym roku przyświeca hasło „100 lat Niepodległej Polski”.

Uczniowie z Chechła wśród laureatów!

Zofia Pacia i Faustyna Palska, uczennice Szkoły Podstawowej w Chechle, zostały laureatkami III Konkursu Poetyckiego im. Anny Piątek dla uczniów klas IV-VII Powiatu olkuskiego pt. „Ważne, ważniejsze, najważniejsze”.

Dzień Dziecka w Chechle


Ciekawe gry i zabawy sportowe oraz krótki koncert wokalny uczniów to atrakcje Dnia Dziecka w Chechle, które przygotowała tamtejsza szkoła podstawowa. Impreza odbyła się na boisku szkolnym.