Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach
ul. Zawierciańska 30
32-310 Klucze
tel/fax 32 6428519
strona internetowa: www.spklucze.lanset.com.pl

Już niebawem otwarcie Komputerowej Cool School

Tak zmieniła się jedna z sal w Szkole Podstawowej w Kluczach dzięki pozyskaniu zewnętrznych środków finansowych na realizację ciekawej inicjatywy. Projekt „Komputerowa Cool School”. Złożony przez Stowarzyszenie Niezapominajka projekt uzyskał dofinansowanie pozwalające na zamknięcie pierwszego etapu prac związanych z powstaniem nowej pracowni komputerowej.

Obóz językowy w nagrodę za zaangażowanie

Oliwia Szromnik, uczennica klasy Vd Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach, uczestniczka projektu „English4Fun”została wyróżniona przez Nidzicką Fundację NIDA za aktywny udział w realizacji tego projektu. W nagrodę weźmie udział w dwutygodniowym wakacyjnym obozie językowym prowadzonym przez lektorów z USA.

Uroczyste wręczenie certyfikatu dla Szkoły Podstawowej w Kluczach

9 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kluczach odbyła się uroczystość z okazji Odzyskania 100-lecia Niepodległości. W tym dniu Szkoła przystąpiła również do akcji „Dzień dla Niepodległości”. Uroczystość szkolna była również okazją do wręczenia certyfikatu „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”.

Mamy laureatów w ogólnopolskim konkursie „Planeta Energii”!

Szkoła Podstawowa w Kluczach znalazła się w gronie trójki zwycięzców ósmej edycji ogólnopolskiego konkursu „Planeta Energii”. Wczoraj otrzymała czek na 10 000 zł, który zostanie przeznaczony na cele edukacyjne zwycięskiej klasy. Nagrodę główną dla szkoły zdobyła klasa 1a i opiekunki uczestników konkursu, nauczycielki Sylwia Pilarczyk i Anna Ziaja.

Kolorowa zabawa na Pikniku Rodzinnym w Kluczach

Już po raz siódmy Szkoła Podstawowa w Kluczach zorganizowała Piknik Rodzinny. W tym roku impreza odbyła po raz pierwszy odbyła się na boisku „Orlik” i GLKS Przemsza. Miejscem dotychczasowych edycji był plac szkolny. Na wydarzenie zapraszali: dyrektor, rada rodziców, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach.