Angielski na wakacjach

angielski na wakacjach 2017Uczniowie Szkoły Podstawowa w Kluczach mają okazję doskonalić język angielski dzięki spotkaniom z wolontariuszkami, lektorkami języka angielskiego.

Do końca tego tygodnia w Kluczach przebywają: Idil – wolontariuszka z Turcji oraz Solongo – wolontariuszka z Mongolii, które przybliżają naszym uczniom kulturę swoich krajów i prowadzą ciekawe warsztaty. W trakcie zajęć dzieci mogą szlifować język angielski w przyjemnej formie i wakacyjnej atmosferze – informuje Aneta Miszczyńska, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Kluczach. To dzięki jej staraniom goszczą tutaj wolontariuszki przez trzy tygodnie.

 

angielski na wakacjach 2017 2

Wakacyjna propozycja spotkań z lektorkami z zagranicy dla uczniów szkoły Podstawowej w Kluczach ma już swoją tradycję. Od lat, dzięki współpracy szkoły z rodzicami i środowiskiem lokalnym udaje się zorganizować dodatkowe zajęcia pomagające rozwijać umiejętności językowe.

angielski na wakacjach 2017 3

Podziękowanie
Pobyt wolontariuszek był możliwy dzięki gościnności Państwa Aleksandry i Jana Rutkowskich oraz Dorocie i Aleksandrowi Bałazy, którzy goszczą wolontariuszki w swoich domach, okazują im wyjątkową troskę i polską gościnność, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również Restauracji OPOKA za sfinansowanie obiadów oraz Urzędowi Gminy Klucze za przekazanie upominków promocyjnych dla wolontariuszek Idil i Solongo.

Aneta Miszczyńska

Więcej zdjęć tutaj

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!