Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Osieku
32-300 Olkusz Osiek 79 b
32 642 70 21
http://osieksp.edupage.org/
osiek.sp@wp.pl

II Powiatowy Maraton Języka Angielskiego

97 uczestników pod opieką 41 nauczycieli z 23 szkół podstawowych z terenu powiatu olkuskiego wzięło udział w tegorocznej edycji Powiatowego Maratonu Języka Angielskiego organizowanego przez panie: Joannę Stanek i Dorotę Stachowicz-Mączkę oraz pana Pawła Czarnotę w Szkole Podstawowej w Osieku.

I Powiatowy Maraton Języka Angielskiego w SP w Osieku

W dniu 2 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Osieku odbyła się Gala Finałowa kończąca zmagania w I Powiatowym Maratonie Języka Angielskiego, zorganizowanego przez nauczycielki: Joannę Stanek i Dorotę Stachowicz-Mączkę oraz dyrektora szkoły: Pawła Czarnotę.

XII Miejsko-Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Już po raz dwunasty Szkoła Podstawowa w Osieku gościła w swoich murach uczniów, którzy walczyli o cenne nagrody w XII Miejsko-Gminnym Konkursie Języka Angielskiego. Tematem tegorocznej edycji był musical. Od tego roku szkolnego konkurs wzbogacony został o część muzyczną. Jego organizatorami są: dyrektor szkoły, pan Paweł Czarnota oraz nauczyciele: Joanna Stanek, Dorota Stachowicz-Mączka, Ewa Płowiec-Porada i Irena Bobyla.

Dołączyli do grona uczniów szkoły

16 pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Osieku wypowiedziało we wtorek tradycyjne słowa ślubowania oraz zostało pasowanych na pełnoprawnych uczniów i tym samym przyjętych do społeczności szkolnej. Pierwszaki w obecności rodziców, nauczycieli, zaproszonych gości i starszych kolegów przyrzekli sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz dbać o dobre imię klasy i szkoły.