Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Osieku
32-300 Olkusz Osiek 79 b
32 642 70 21
http://osieksp.edupage.org/
osiek.sp@wp.pl

Festyn Rodzinny w Osieku

W sobotę 1 czerwca 2019 r. na stadionie w Osieku odbył się Festyn Rodzinny „W rodzinie siła”. To ważne wydarzenie rozpoczęto powitaniem zaproszonych gości przez dyrektora Pawła Czarnotę. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji.

II Powiatowy Maraton Języka Angielskiego

97 uczestników pod opieką 41 nauczycieli z 23 szkół podstawowych z terenu powiatu olkuskiego wzięło udział w tegorocznej edycji Powiatowego Maratonu Języka Angielskiego organizowanego przez panie: Joannę Stanek i Dorotę Stachowicz-Mączkę oraz pana Pawła Czarnotę w Szkole Podstawowej w Osieku.

I Powiatowy Maraton Języka Angielskiego w SP w Osieku

W dniu 2 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Osieku odbyła się Gala Finałowa kończąca zmagania w I Powiatowym Maratonie Języka Angielskiego, zorganizowanego przez nauczycielki: Joannę Stanek i Dorotę Stachowicz-Mączkę oraz dyrektora szkoły: Pawła Czarnotę.

XII Miejsko-Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Już po raz dwunasty Szkoła Podstawowa w Osieku gościła w swoich murach uczniów, którzy walczyli o cenne nagrody w XII Miejsko-Gminnym Konkursie Języka Angielskiego. Tematem tegorocznej edycji był musical. Od tego roku szkolnego konkurs wzbogacony został o część muzyczną. Jego organizatorami są: dyrektor szkoły, pan Paweł Czarnota oraz nauczyciele: Joanna Stanek, Dorota Stachowicz-Mączka, Ewa Płowiec-Porada i Irena Bobyla.

Dołączyli do grona uczniów szkoły

16 pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Osieku wypowiedziało we wtorek tradycyjne słowa ślubowania oraz zostało pasowanych na pełnoprawnych uczniów i tym samym przyjętych do społeczności szkolnej. Pierwszaki w obecności rodziców, nauczycieli, zaproszonych gości i starszych kolegów przyrzekli sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz dbać o dobre imię klasy i szkoły.