Zespół Szkół
ul. Kolejowa 30
32-332 Bukowno
32 6461193
www.zs-skalka.edu.pl
zsbukowno@poczta.onet.pl

Stypendystka z Bukowna

Justyna Sowa (mieszkanka Bukowna) uczennica Zespołu Szkół w Bukownie z klasy IV Technikum w zawodzie technik organizacji usług gastronomicznych została stypendystką Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok 2015.

4 event dla zdrowia

W Zespole Szkół w Bukownie odbyła się już czwarta edycja akcji „Rzuć palenie razem z nami, nie przebywaj z palaczami. Jabłko zamiast papierosa!”, współorganizowanej przez Starostwo Powiatowe i Inspekcję Sanitarną w Olkuszu.

Świat czekolady

Początek listopada w Zespole Szkół w Bukownie był nie tylko słoneczny, ale i słodki. Kolejni uczniowie naszej Szkoły ukończyli kurs „Świat czekolady” organizowany w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”.

Smak Orientu

5 listopada kolejni uczniowie Skałki (tym razem z kl. IV) poznawali tajniki zawodu. Tematem kolejnej wizyty zawodoznawczej w hotelu Villa Verde Congress&SPA w Zawierciu (organizowanej w ramach programu ,, Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce") była kuchnia japońska, a konkretnie „flagowa” jej potrawa – sushi.

Kolejny projekt unijny na Skałce

W nowym roku szkolnym przystępujemy do Projektu „Aktywni obywatele = młodzi spółdzielcy”. W ramach programu dla organizacji pozarządowych Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego realizowany jest projekt „Aktywni obywatele = młodzi spółdzielcy”.