W Miśkolandzie

7 grudnia był dniem pełnym radości i pozytywnych emocji ponieważ nasze dzieci odwiedziły Centrum Zabaw Dziecięcych Miśkoland w Olkuszu. Dzieci beztrosko bawiły się wspinając na drabinki, zjeżdżając na zjeżdżalniach, korzystały z basenów z kulkami, pokonywały tory przeszkód pomagając sobie nawzajem.

Spotkanie z Mikołajem

Jak co roku Święty Mikołaj odwiedza wszystkie grzeczne dzieci- nie tylko mniejsze ale i te większe. W tym roku, 5 grudnia wzięliśmy udział w finale projektu ,,Aktywizacja Przez Sztukę"- historia pędzlem i nutą pisana oraz bawiliśmy się z Mikołajem w Domu Kultury w Olkuszu na zabawie organizowanej przez Olkuskie Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu.

"Rzuć palenie razem z nami, nie przebywaj z palaczami"

Kolejny już 8 raz, w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia odbył się w naszej szkole event dla zdrowia: „Rzuć palenie razem z nami, nie przebywaj z palaczami. Jabłko zamiast papierosa.” W tym roku Organizatorzy 8 Eventu (Starostwo Powiatowe w Olkuszu i Inspekcja Sanitarna w Olkuszu) dnia 15 listopada odwiedzili Zespół Szkół Specjalnych.