Dzień Dziecka "Na pirackim statku"

dzień dziecka 2019 1Dnia 31 maja w naszej szkole odbył się festyn integracyjny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem "Na pirackim statku". Uczniowie całej szkoły chętnie bawili się przy muzyce disco polo wybranej przez naszego szkolnego DJ Bosmana, częstowali słodyczami i pysznymi kolorowymi galaretkami przygotowanymi przez klasy PDP.

Na "pirackim statku" nie brakowało też owoców i grillowanej kiełbaski. Każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z groźnym piratem. Szkolne Święto Dzieci uatrakcyjnił występ grupy tanecznej "Stokrotki" w repertuarze "Latający Holender", z główną rolą Kacpra oraz indywidualne popisy wokalne naszych uczniów. Wielką frajdą i doskonałą gimnastyką było puszczanie baniek mydlanych. Po dniu pełnym wrażeń czekamy z niecierpliwością na kolejny Dzień Dziecka za rok, a tymczasem wszystkim Dzieciom Małym i Dużym życzymy zawsze uśmiechniętej buzi.

ZSS w Olkuszu

dzień dziecka 2019 2

dzień dziecka 2019 3

dzień dziecka 2019 4


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.