Dni Olkusza 2017 z końcem maja!

dni zapowiedz

Znamy już sceniczne gwiazdy tegorocznych Dni Olkusza! W ostatni weekend maja na miejskim rynku koncerty dadzą Bracia Cugowscy oraz Maryla Rodowicz. W tych dniach nie zabraknie również rodzimych artystów.

Tegoroczne Dni Olkusza pod nazwą "Święto Srebra" odbędą się 27 i 28 maja, choć już dzień wcześniej swoją "Srebrną Uliczkę" wystawi grupa teatralna Glutaminian Sodu. Formuła święta będzie się nieco różnić od dotychczasowych scenariuszy. Organizatorzy chcą promować lokalnych twórców, choć zapewnili również występy topowych postaci polskiej sceny muzycznej.

W sobotni wieczór na starówce zagrają ze swoim zespołem Bracia, czyli Piotr i Wojciech Cugowscy. Historia ich scenicznej przygody sięga roku 1997. Obecnie znani są głównie z przebojów „Nad Przepaścią” czy „Wierzę w lepszy świat”.

Niedzielny wieczór został natomiast zarezerwowany dla Maryli Rodowicz. Sylwetki Polskiej Królowej Sceny nie trzeba przybliżać. Chyba każdy zna słowa „Małgośki” czy utworu „Niech żyje bal”.

Informacje na temat występu obu gwiazd w tym terminie w Olkuszu znajdują się na stronach internetowych wykonawców. Potwierdzili je także agenci artystów. Szykuje się więc przebojowa końcówka maja z wieloma atrakcjami, tradycyjnym wesołym miasteczkiem oraz przemarszem barwnego korowodu.

Szczegóły Dni Olkusza 2017 już wkrótce!

dni olkusza2017

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!