Rusza olkuskie kino plenerowe

brzdac plener

W najbliższą sobotę na olkuskim rynku rusza kino plenerowe. Oglądanie filmów pod gołym niebem w ubiegłych latach przypadło do gustu mieszkańcom, dlatego i tym razem Miejski Ośrodek Kultury przygotował dla miłośników kina kilka atrakcyjnych spotkań.

Pierwszym punktem tegorocznego oglądania filmów w plenerze będzie „Klucz do wieczności” - amerykański tytuł kina akcji. Początek seansu 17 czerwca wyznaczono na godz. 21:00 przy scenie na starówce. W razie niepogody wszyscy przeniosą się pod dach „Zbyszka”.

Następnie (8 lipca) odbędzie się projekcja polskiego filmu „Słaba Płeć?”. Także w lipcu, tyle tylko, że w ostatnią niedzielę miesiąca, wyświetlony zostanie dreszczowiec „Sinister 2”. Dwa ostatnie seanse zaplanowano na sierpień i wrzesień – po jednym w każdym miesiącu.

- Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacyjnych wieczorów z dobrym kinem. Repertuar mamy zróżnicowany, więc każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Beata Soboń, dyrektor olkuskiego MOK-u.

Tegoroczne kino plenerowe będzie trzecim kolejnym wakacyjnym cyklem oglądania filmów pod chmurką. W 2015 roku modę na kino w plenerze zapoczątkowała Fundacja „Czuję kino. Kino czuję”, która zaprosiła mieszkańców na wyprawę do początków kinematografii. Od ubiegłego roku za organizację przedsięwzięcia odpowiada MOK.

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!