Ryba brała opornie

zw1

 10 września 2017 na zbiorniku Zalew Wolbromski rozegrane zostały doroczne spławikowe zawody o Puchar Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Tym razem na starcie stanęli reprezentanci dziewięciu klubów i kół wędkarskich z Wolbromia, Olkusza, Bolesławia i Trzebini.

 Pogoda w niedzielne przedpołudnie dla ludzi była wymarzona, ale ryby raczej nie bardzo chciały tego dnia brać udziału w zawodach. Wędkarze cierpliwie nęcili... i liczyli na łut szczęścia. W 4-godzinnych dorocznych zawodach o Puchar Jury Krakowsko-Częstochowskiej nad wolbromskim zalewem, zorganizowanych przez lokalne Koło Wędkarskie nr 88, wzięło udział 37 wędkarzy reprezentujących 9 kół.

Ostatecznie niekwestionowanymi zwycięzcami zostali zawodnicy reprezentujący klub wędkarski MILO MatchPRO Olkusz w składzie: Rafał Dessauer, Damian Bajgot i Adrian Łabuz, którzy uzyskali 4 punkty sektorowe.

 

zw4

Miejsce drugie, z 11 punktami sektorowymi zajęła drużyna reprezentująca Koło nr. 39 z Olkusza w składzie: Rafał Małysa, Michał Grzanka, Piotr Jeziorski.

zw3 

Miejsce trzecie, z taką samą liczba punktów sektorowych, ale z mniejszą sumą wagową zdobyła drużyna z Koła nr. 122 z Trzebini w składzie: Stanisław Kryszpin, Wojciech Kubański, Piotr Palka.

zw2

Reprezentanci gospodarzy: Dawid Gałęziewski, Paweł Gołębiowski i Andrezj Maciąg z 12 punktami sektorowymi uplasowali się w rywalizacji na piątej pozycji.

zw0

zw

 

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!