Ryba brała opornie

zw1

 10 września 2017 na zbiorniku Zalew Wolbromski rozegrane zostały doroczne spławikowe zawody o Puchar Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Tym razem na starcie stanęli reprezentanci dziewięciu klubów i kół wędkarskich z Wolbromia, Olkusza, Bolesławia i Trzebini.

 Pogoda w niedzielne przedpołudnie dla ludzi była wymarzona, ale ryby raczej nie bardzo chciały tego dnia brać udziału w zawodach. Wędkarze cierpliwie nęcili... i liczyli na łut szczęścia. W 4-godzinnych dorocznych zawodach o Puchar Jury Krakowsko-Częstochowskiej nad wolbromskim zalewem, zorganizowanych przez lokalne Koło Wędkarskie nr 88, wzięło udział 37 wędkarzy reprezentujących 9 kół.

Ostatecznie niekwestionowanymi zwycięzcami zostali zawodnicy reprezentujący klub wędkarski MILO MatchPRO Olkusz w składzie: Rafał Dessauer, Damian Bajgot i Adrian Łabuz, którzy uzyskali 4 punkty sektorowe.

 

zw4

Miejsce drugie, z 11 punktami sektorowymi zajęła drużyna reprezentująca Koło nr. 39 z Olkusza w składzie: Rafał Małysa, Michał Grzanka, Piotr Jeziorski.

zw3 

Miejsce trzecie, z taką samą liczba punktów sektorowych, ale z mniejszą sumą wagową zdobyła drużyna z Koła nr. 122 z Trzebini w składzie: Stanisław Kryszpin, Wojciech Kubański, Piotr Palka.

zw2

Reprezentanci gospodarzy: Dawid Gałęziewski, Paweł Gołębiowski i Andrezj Maciąg z 12 punktami sektorowymi uplasowali się w rywalizacji na piątej pozycji.

zw0

zw

 

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin. font-weight: bold; padding: 10px;
Klauzula informacyjna dot. danych osobowych Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AB Media Sp. z o.o., Chrzanów, Wł. Sikorskiego 1f 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@abmedia.com.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usługi ”dodaj komentarz” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!