Koncert Kolęd i Pastorałek w Bukownie

DSCF8385

We wtorek, 9 stycznia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez bukowieńskie Studio Efendi Clue oraz tutejszy MOK. Impreza pod wdzięczną nazwą "Od serca do ucha" zgromadziła liczną publiczność i przypomniała zebranym w sali widowiskowej prawdziwie świąteczną atmosferę.

W koncercie wzięli udział podopieczni sekcji wokalnej MOK oraz Studia Efendi Clue z Bukowna (uczniowie Kacpra Zajączkowskiego, Anety Dobrej i Agnieszki Rosy), a także mali artyści z Przedszkola Sióstr Prezentek. Poza kolędami i pastorałkami wykonywanymi także w dwu- i trzygłosie zgromadzona publiczność mogła posłuchać kolęd granych na gitarze i pianinie. Młodzi artyści zaprezentowali również ciekawe układy taneczne.

Wtorkowy koncert w Bukownie był jednym z trzech koncertów świąteczno-noworocznych, które Studio Efendi Clue zaplanowało na styczeń. Dzisiaj na scenie MOK zaprezentowali się wokaliści ze Studia EC z Łobzowa oraz instrumentaliści z zajęć Kacpra Zajączkowskiego i Pauliny Lis-Hebdy. Gościnnie wystąpiła również sekcja rytmiczno-taneczna, działająca pod kierunkiem Anety Dobrej, oraz zespoły wokalne Legato i Staccato. Z kolei na jutro zaplanowano koncert w MOK w Sławkowie (w wykonaniu artystów Studia EC działającego w MOK Sławków oraz pianistów ze "Studia Szysza u Janusza").

DSCF8364

DSCF8375

DSCF8389

DSCF8419

DSCF8430

DSCF8436

DSCF8439

DSCF8370

 

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!