Kino na szpilkach

110 marca Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zorganizował święto dla pań – Kino na szpilkach. W programie przewidziano film „Kobieta sukcesu” w reżyserii Roberta Wichrowskiego, akcję happy seats, targi zdrowia i urody, konkursy, poczęstunek, a przede wszystkim dobrą zabawę.

Piotr Skrzynecki złożył piękne życzenia wszystkim paniom – nic to, że w Dniu Mężczyzn, a może i dobrze, bo kobiety zasługują na Dzień Kobiet przez cały rok, codziennie – zapewnił.

2

Niespodzianki zaczęły się od razu. Każda z pań, która trafiła na szczęśliwy fotel z kuponem, odebrała atrakcyjną nagrodę.

5

Komedia romantyczna, zaprezentowana przez nasze ulubione kino Zbyszek, podobała się i panie wyszły uśmiechnięte. W holu czekał na nie szampan, a w kawiarni poczęstunek. Ale to nie był koniec przyjemnych zaskoczeń. Odbyło się losowanie szczęśliwych miejsc i konkurs na melodię filmową.

3

Na stoisku Oriflame można było obejrzeć i wygrać kosmetyki, porozmawiać z konsultantką.

8

Studio Aleksandrowicz oferowało nie tylko prezenty w postaci zaproszeń na zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne – na miejscu udzielano porad, badano włosy, wiele pań skorzystało z możliwości zrobienia fryzury i manikiuru hybrydowego. Nieskazitelne paznokcie, lśniące włosy, obok kieliszek szampana... Powiew luksusu...

14

Stoisko Silver Craft prezentowało rękodzieło artystyczne, w tym przepiękne wyroby szydełkowe, na sąsiednim stoisku kusiła niemiecka chemia gospodarcza. Wyższa Szkoła Biznesu z Dąbrowy Górniczej zasponsorowała atrakcyjne vouchery. Warto wspomnieć, że uczelnia zdobyła 5. miejsce w rankingu szkół wyższych miesięcznika „Perspektywy”, co powinno zachęcić przyszłych studentów.

13

Przewodnikiem po wszystkich atrakcjach był Piotr Skrzynecki, który prezentował je w sposób nieodparcie kuszący. Kobiety lubią być kuszone, rozpieszczane i doceniane; żywimy nadzieję, że tego wieczoru udało nam się każdej z uroczych pań to zapewnić.

MOK Olkusz

4

6

7

9

10

11

12

16

15

17


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.