Kino na szpilkach

110 marca Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zorganizował święto dla pań – Kino na szpilkach. W programie przewidziano film „Kobieta sukcesu” w reżyserii Roberta Wichrowskiego, akcję happy seats, targi zdrowia i urody, konkursy, poczęstunek, a przede wszystkim dobrą zabawę.

Piotr Skrzynecki złożył piękne życzenia wszystkim paniom – nic to, że w Dniu Mężczyzn, a może i dobrze, bo kobiety zasługują na Dzień Kobiet przez cały rok, codziennie – zapewnił.

2

Niespodzianki zaczęły się od razu. Każda z pań, która trafiła na szczęśliwy fotel z kuponem, odebrała atrakcyjną nagrodę.

5

Komedia romantyczna, zaprezentowana przez nasze ulubione kino Zbyszek, podobała się i panie wyszły uśmiechnięte. W holu czekał na nie szampan, a w kawiarni poczęstunek. Ale to nie był koniec przyjemnych zaskoczeń. Odbyło się losowanie szczęśliwych miejsc i konkurs na melodię filmową.

3

Na stoisku Oriflame można było obejrzeć i wygrać kosmetyki, porozmawiać z konsultantką.

8

Studio Aleksandrowicz oferowało nie tylko prezenty w postaci zaproszeń na zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne – na miejscu udzielano porad, badano włosy, wiele pań skorzystało z możliwości zrobienia fryzury i manikiuru hybrydowego. Nieskazitelne paznokcie, lśniące włosy, obok kieliszek szampana... Powiew luksusu...

14

Stoisko Silver Craft prezentowało rękodzieło artystyczne, w tym przepiękne wyroby szydełkowe, na sąsiednim stoisku kusiła niemiecka chemia gospodarcza. Wyższa Szkoła Biznesu z Dąbrowy Górniczej zasponsorowała atrakcyjne vouchery. Warto wspomnieć, że uczelnia zdobyła 5. miejsce w rankingu szkół wyższych miesięcznika „Perspektywy”, co powinno zachęcić przyszłych studentów.

13

Przewodnikiem po wszystkich atrakcjach był Piotr Skrzynecki, który prezentował je w sposób nieodparcie kuszący. Kobiety lubią być kuszone, rozpieszczane i doceniane; żywimy nadzieję, że tego wieczoru udało nam się każdej z uroczych pań to zapewnić.

MOK Olkusz

4

6

7

9

10

11

12

16

15

17

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin. font-weight: bold; padding: 10px;
Klauzula informacyjna dot. danych osobowych Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AB Media Sp. z o.o., Chrzanów, Wł. Sikorskiego 1f 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@abmedia.com.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usługi ”dodaj komentarz” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!