I Zlot Klasyków w Bukownie [ZDJĘCIA]

DSCF0061

W minioną niedzielę odbył się w Bukownie Zlot Klasyków, czyli zabytkowych samochodów i motocykli. Imprezę zorganizowano w tym mieście po raz pierwszy.

Parada pojazdów wyruszyła tuż przed godziną 13.00 ze Strefy Aktywności Gospodarczej ulicami Kolejową, Leśną, w stronę ulic 1 Maja, Puza i Nowej. Na placu przed Centrum Kultury, gdzie odbyła się główna część imprezy, miała miejsce prezentacja biorących udział w Zlocie aut i motocykli, a następnie przyznano dyplomy i drobne upominki dla właścicieli najstarszych i najładniejszych pojazdów. Dyplom i nagrodę przyznano także uczestnikowi, który przyjechał do Bukowna z najbardziej odległej miejscowości – z Działoszyc. Łącznie w Zlocie wzięło udział 13 samochodów i 19 motocykli.

Na placu przed Centrum Kultury na wszystkich czekały kiełbaski z grilla i gorąca herbata.

Uczestnicy imprezy przyznają, że zorganizowanie Zlotu Klasyków w Bukownie to bardzo dobry pomysł. Inicjatorzy wydarzenia, Towarzystwo Motocyklowe Bukowno, liczą na to, że za rok uczestników i atrakcji będzie jeszcze więcej. Sama impreza odbędzie się najprawdopodobniej w okresie wakacyjnym.

I Zlot Klasyków w Bukownie został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury wraz z Towarzystwem Motocyklowym Bukowno.

I Zlot Klasyków w Bukownie - 6.10.2019_15 I Zlot Klasyków w Bukownie - 6.10.2019_7 I Zlot Klasyków w Bukownie - 6.10.2019_1


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.