Rozsądek i determinacja w dążeniu do celu

Materiał wyborczy KWW Wspólnota Samorządowa Powiatu Olkuskiego
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz,
W wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku ubiegam się o mandat radnego Rady Powiatu Olkuskiego z okręgu obejmującego cały teren Miasta i Gminy Olkusz. W związku z tym, chciałbym Państwu przedstawić informacje o mnie, mojej działalności społecznej, moich celach i zamierzeniach.

Szanowni Państwo!

Materiał wyborczy KWW Odnowa - Kontynuacja
Wielu z nas na pytanie – z czym kojarzy Ci się powiat? – w pierwszym odruchu zapewne odpowie, że powiat to rejestrowanie aut, pozwolenia na budowę, drogi i chodniki... Tymczasem powiat jest bardzo złożonym organizmem, dotykającym wielu sfer naszego codziennego życia. Powiat Olkuski to sześć gmin, ponad sto tysięcy mieszkańców, kilkaset kilometrów dróg, szkoły średnie i wiele innych.

Współpraca opłaca się nam wszystkim!

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Już za kilka dni na drogi powiatu olkuskiego wyjadą dwie supernowoczesne karetki pogotowia ratunkowego z bogatym wyposażeniem, które będą niosły pomoc w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia osób poszkodowanych. Pojazdy warte milion złotych zakupiono z budżetu państwa dzięki zaangażowaniu posła Jacka Osucha. Dobra współpraca z różnymi szczeblami władzy może przełożyć się na konkretne wsparcie samorządu. Obecny Burmistrz Olkusza prawdopodobnie o tym zapomniał…

PLAN na 5 lat - lepsza komunikacja i bezpieczeństwo

Materiał wyborczy KWW Roman Piaśnik - Dobry Wybór
KOMUNIKACJA
Co już zrobiliśmy?
Pewne jest już, że w pierwszej połowie przyszłego roku na nasze ulice wyjadą 23 nowoczesne i ekologiczne autobusy – w pełni klimatyzowane, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Odpowiednie umowy na ich dostawę zostały już podpisane. Wiadomo też, że zostanie zmodernizowany plac koło Supersamu, gdzie powstanie dynamiczny system informacji pasażera

Panie Łukaszu Kmito

Materiał wyborczy KWW Roman Piaśnik - Dobry Wybór

Liczyłem, że zdobędzie się Pan na to, by trwającą kampanię wyborczą prowadzić w sposób dojrzały. Niestety muszę jednak stwierdzić, że zabrakłoby miejsca, by sprostować lub zripostować wszystkie półprawdy, nieprawdy i manipulacje, jakimi się Pan posługuje w ostatnich tygodniach. Zostawię to ocenie mieszkańców.