Olkusz, Wolbrom, Trzyciąż, Klucze, Bolesław, BukownoWybory Samorządowe 2018

Plan na 5 lat - domowy budżet

Materiał wyborczy KWW Roman Piaśnik - Dobry Wybór
Mając doświadczenie w zarządzaniu gminą, opracowałem bardzo konkretny i realny PLAN NA 5 lat, który został przedstawiony na stronie www.romanpiasnik.pl Jego pierwsza część dotyczy czterech zagadnień, w których zmiany zainicjowałem w mijającej kadencji i chcę kontynuować w następnej. Wierzę, że podjęte przeze mnie decyzje i dążenie do podtrzymania i doskonalenia rozwiązań korzystnych dla mieszkańców Gminy Olkusz sprawią, że po raz kolejny zechcą mi Państwo zaufać.

Konkretny i realny PLAN NA 5

Materiał wyborczy KWW Roman Piaśnik - Dobry Wybór
Szanowni Mieszkańcy Gminy Olkusz,
Drodzy Przyjaciele!
Kończąca się już kadencja była czasem wielu zmian w naszej gminie - zarówno społecznych, jak również inwestycyjnych. Był to okres wykorzystywanych szans oraz realizacji zadań wyczekiwanych latami. Jako bezpartyjny burmistrz nie dałem przyzwolenia na koterię i nepotyzm, a - obiecana przeze mnie przed czterema laty walka z układami - uwolniła olkuski samorząd od politycznych zależności.

Nowy burmistrz – więcej możliwości

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Program czyste powietrze - w trosce o zdrowie, klimat i środowisko Gminy Olkusz!

Nawet 53 tys. zł dotacji m.in. na ocieplenie domu, wymianę okien lub starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego zakłada rządowy program „Czyste Powietrze”. Kandydat na Burmistrza z Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Kmita o możliwości konkretnego wsparcia Mieszkańców Gminy Olkusz rozmawiał ostatnio w Warszawie z Ministrem Środowiska Henrykiem Kowalczykiem.