Olkusz, Wolbrom, Trzyciąż, Klucze, Bolesław, BukownoWybory Samorządowe 2018

Wyborcze spotkanie na rynku

4

Władysław Kosiniak – Kamysz, kandydat na burmistrza Olkusza Grzegorz Tomsia (KWW Porozumienie na Rzecz Ziemi Olkuskiej) oraz kandydaci z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego do Sejmiku Województwa Małopolskiego spotkali się na olkuskim rynku. Przedstawili swoje wyborcze założenia i rozmawiali z mieszkańcami.

- Stawiamy na trzy priorytety. Jednym z nich jest tzw. trójpak drogowy: droga, chodnik, ścieżka rowerowa. Kolejny to edukacja – reforma oświaty jest gigantycznym wyzwaniem dla samorządów. Trzecim priorytetem są seniorzy, czyli opieka nad osobami w dostojnym wieku – opowiadał lider PSL – u Władysław Kosiniak - Kamysz.

2

Grzegorz Tomsia zwrócił uwagę na problem demograficzny gminy. - Olkusz się wyludnia, w ciągu minionych kilku lat z terenu gminy ubyło ponad 3 tys. mieszkańców. Zależy mi na rozbudowie Strefy Aktywności Gospodarczej i ściągnięciu do nas nowych inwestorów – mówił kandydat na burmistrza z Porozumienia dla Ziemi Olkuskiej.

5

Podczas spotkania na rynku lider PSL – u przedstawił też kandydatów do Sejmiku Województwa Małopolskiego z naszego okręgu. Są to: Bogusław Mąsior, Józef, Kała, Wojciech Szczepanik oraz Aneta Jabłońska – Wypasek. - Nasza drużyna do sejmiku jest różnorodna, są w niej zarówno doświadczeni, jak i młodzi ludzie. Stawiamy na równomierny rozwój wszystkich subregionów w Małopolsce – dodał Władysława Kosiniak – Kamysz. Kandydaci również mieli okazję przedstawić swoje główne cele, jakie chcieliby realizować w samorządzie województwa.

Zwieńczeniem spotkania był spacer po mieście, podczas którego goście i kandydaci częstowali mieszkańców drożdżówkami.

6

3

7

8

11

9

10

1

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin. font-weight: bold; padding: 10px;
Klauzula informacyjna dot. danych osobowych Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AB Media Sp. z o.o., Chrzanów, Wł. Sikorskiego 1f 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@abmedia.com.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usługi ”dodaj komentarz” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!