Olkusz, Wolbrom, Trzyciąż, Klucze, Bolesław, BukownoWybory Samorządowe 2018

Koalicja Obywatelska: wszyscy idziemy na wybory

1Grzegorz Schetyna, Cezary Grabarczyk i Bogdan Klich odwiedzili Olkusz. Wspólnie z posłanką Lidią Gadek zaprezentowali kandydatów Koalicji Obywatelskiej z powiatu olkuskiego w nadchodzących wyborach samorządowych.

-21 października wszyscy idziemy na wybory i głosujemy na przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej – apelowała posłanka Lidia Gądek.

5

Były minister infrastruktury Cezary Grabarczyk opowiadał o inwestycjach zrealizowanych za rządów Platformy Obywatelskiej. -Jak wynika z odpowiedzi na interpelację udzielonej przez wiceministra w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, w latach 2008-2015 wspólnym wysiłkiem rządu i samorządów, wybudowano 14 800 kilometrów "schetynówek". Dzięki programom „Mieszkanie dla młodych” i „Mieszkanie na swoim” powstało 250 tys. nowych mieszkań – mówi Cezary Grabarczyk.

4

Do Olkusza przyjechała również posłanka Monika Wielichowska, zajmująca się sprawami kobiet. -Są to szczególne wybory, odbywające się w stulecie nadania praw wyborczym kobietom. Kobiet w polityce na każdym szczeblu wciąż jest za mało. Chcę w szczególny sposób wesprzeć kandydatki. Od kilku miesięcy realizujemy projekt „(S)prawa Polek” - to przestrzeń do dyskusji o trzech filarach: świadomości, równości i opiece zdrowotnej. W całej Polsce odbyło się już kilkadziesiąt spotkań, a przed nami kolejne – mówiła posłanka Monika Wielichowska.

3

Na spotkanie przybyli kandydaci, ubiegający się o miejsca w radzie Powiatu i Sejmiku Województwa Małopolskiego z list KKW Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska.
Pierwsze miejsca na listach do Rady Powiatu zajmują: Piotr Grabarczyk (okręg Olkusz), Kazimierz Ściążko (okręg Klucze), Tomasz Bargieł (okręg Bolesław/Bukowno) oraz Krzysztof Szczepankiewicz (okręg Wolbrom/Trzyciąż). Do Sejmiku Województwa Małopolskiego startują Marcin Cockiewicz i Małgorzata Rams. Kandydatem na wójta gminy Bolesław jest Ryszard Januszek.

 13

14

12

11

10

9

8

7

6

2

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin. font-weight: bold; padding: 10px;
Klauzula informacyjna dot. danych osobowych Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AB Media Sp. z o.o., Chrzanów, Wł. Sikorskiego 1f 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@abmedia.com.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usługi ”dodaj komentarz” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!