Nowy mistrz wśród piłkarskich magików! [ZDJĘCIA]

Daniel Mikołajek został nowym Mistrzem Polski Freestyle Football. 26-latek ze Strzelina okazał się najlepszy podczas krajowego czempionatu w Olkuszu. Tuż za podium uplasował się pochodzący z Zarzecza Szymon Skalski, któremu nie udało się obronić tytułu najlepszego freestylera sprzed roku. Przegrał nie tylko z rywalami, ale także z kontuzją, która mocno utrudniła mu przygotowania do zawodów.

Pokaz piłkarskiej magii już jutro!

Już jutro w hali olkuskiego MOSiR-u przy ul. Wiejskiej po raz drugi z rzędu odbędą się finały Mistrzostw Polski Freestyle Football. Tytułu krajowego czempiona bronić będzie pochodzący z Zarzecza Szymon Skalski. Obok niego do rywalizacji o medale staną inni piłkarscy magicy.

Udana jesień Słowika

Dobiegły końca młodzieżowe rozgrywki w Podokręgach Olkusz i Kraków. Niekwestionowanym liderem w szkoleniu młodych piłkarzy w Srebrnym Mieście jest OKS Słowik. Podopieczni rodzimych trenerów po rundzie jesiennej mają się czym pochwalić. Uplasowali się w czołówkach swoich lig.

Biegowe święto w Bydlinie [ZDJĘCIA]

Bydlin już po raz 23. był gospodarzem Międzynarodowego Biegu Ulicznego „Szlakiem Walk Legionistów”, który co roku w urokliwe zakątki gminy Klucze ściąga setki biegaczy w różnym wieku. Oprócz biegu głównego w kategorii Open, przeprowadzono również IV Marsz Nordic Walking, a także tradycyjną biegową rywalizację na krótszych dystansach dla dzieci i młodzieży.