SPR. Do trzech razy sztuka

Nie udało się z Gliwicami i Lublinem, więc musiało się udać z Nowym Sączem. Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u pokonując we własnej hali Olimpię/Beskid odniosły premierowe w tym roku zwycięstwo o punkty i wróciły na podium I-ligowej tabeli. Kapitalny mecz rozegrała Natalia Kolonko, która rzuciła aż 17 bramek.

SPR. Bez punktów z Lublina

Drugą porażkę w drugim meczu rundy rewanżowej poniosły szczypiornistki SPR-u Olkusz. Po przegranej we własnej hali z Sośnicą Gliwice, tym razem podopieczne Marcina Księżyka bez punktów wróciły z Lublina. W składzie Srebrnym Lwic wciąż brakuje kilku ważnych ogniw.

Pracowity początek roku w Słowiku

To był bardzo pracowity weekend dla młodych piłkarzy olkuskiego Słowika, którzy na dobre rozkręcili się po krótkiej przerwie świątecznej. Z dwunastu grup treningowych, gdzie naukę futbolu na co dzień pobiera ponad 250 chłopców i dziewczynek, w różnych miejscach Małopolski i Śląska zagrało aż siedem. Większość wróciła z tarczą, a więc z turniejowym podium i zwycięstwami w meczach kontrolnych.

SPR. Efektowny początek walki o medale Mistrzostw Polski

Juniorki Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz po raz kolejny udowadniają, że zaliczają się do ścisłej krajowej czołówki. Po zdobyciu tytułu najlepszej drużyny w Małopolsce, w miniony weekend w Rzeszowie wygrały turniej w ramach 1/16 Finałów Mistrzostw Polski i zapewniły sobie awans do kolejnej rundy walki o medale.