Piłkarscy kadrowicze z Olkusza!

W niedzielę zwycięstwem 2:0 nad Macedonią Północną piłkarze Reprezentacji Polski zapewnili sobie udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. Dzień później, także na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbyła się oficjalna prezentacja oraz premierowy trening młodzieżowych kadr Polish Soccer Skills. W międzynarodowym projekcie Olkusz ma trzech swoich przedstawicieli!

SPR Olkusz idzie jak burza


W wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki Pierwszej Ligi grupy B drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz pokonała SPR Gliwice 29:27. Najwięcej bramek dla naszej drużyny rzuciły: Paulina Marszałek 9 oraz Natalia Kolonko 8.

SPR Olkusz z kompletem punktów


W wyjazdowym spotkaniu 3. kolejki Pierwszej Ligi grupy B drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz pokonała Koronę Handball Kielce 29:27. Najwięcej bramek dla naszej drużyny rzuciły: Natalia Kolonko 9 oraz Paula Masiuda 8.

O piłce ręcznej i nie tylko...

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Olkusz jest już po dwóch pierwszym meczach w ramach kobiecej I ligi. Srebrne Lwice, po porażce w Żorach z jednym z faworytów rozgrywek, w minioną sobotę pewnie pokonały we własnej hali Karkonosze Jelenia Góra i w znacznie lepszych nastrojach przystąpią do kolejnych spotkań o punkty. U progu nowego sezonu o obecnej sytuacji w klubie oraz całego olkuskiego sportu rozmawiam z Zarządem SPR-u: Marcinem Kubiczkiem, Katarzyną Polak oraz z Januszem Cieślikiem.

Maciej Kiełtyka najlepszy w Arnold Classic Europe!

Maciej Kiełtyka zwycięzcą prestiżowego Arnold Classic Europe 2019 w kategorii +100 kilogramów! 34-letni olkuszanin w Barcelonie wygrał obie turniejowe rundy i sięgnął po mistrzowski tytuł, na podium wyprzedzając m.in. byłego Mistrza Europy, Ukraińca Adama Kozyrę.