Wygrana w Derbach Małopolski

Drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz prowadzona przez trenera Marcina Księżyka pokonała 32:23 MKS Olimpię Beskid Nowy Sącz na wyjeździe w spotkaniu 15. kolejki Pierwszej Ligi. Wygrana tym bardziej prestiżowa iż starcie to określane było mianem "Derbów" Małopolski. Najwięcej bramek dla SPR-u w meczu z "Góralkami" rzuciła Natalia Kolonko 11. Warty podkreślenia jest fakt iż w dzisiejszym spotkaniu swoje premierowe trafienie na parkietach Pierwszej Ligi zaliczyła niespełna 17-to letnia Adriana Kasprowicz. Gratulujemy!!

SPR Olkusz z awansem do ćwierćfinału Mistrzostw Polski

Drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz awansowała z pierwszego miejsca do ćwierćfinału Mistrzostw Polski juniorek. W turnieju ćwierćfinałowym "młode lwice" zmierzą się z MTS Kwidzyn, UKS Vambresią Worwo Wąbrzeźno oraz UKS Varsovią Warszawa. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie firmom: ARKOP oraz Max Trans bez których nie byłby możliwy wyjazd na turniej 1/8 Mistrzostw Polski do Brodnicy!!

Memoriał ku pamięci Przyjaciela

„Można odejść na zawsze i stale być blisko” - pod takim hasłem w niedzielne popołudnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbył się trzeci w historii Memoriał im. Jarosława Śmigielskiego – byłego policjanta i sędziego piłkarskiego. Byłego, bowiem patron turnieju zmarł w 2015 roku w wieku 42 lat.

Pewna wygrana z Wesołą Warszawa

W spotkaniu 14. kolejki Pierwszej Ligi grupy B drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz prowadzona przez trenera Marcina Księżyka pokonała WKPR Wesoła Warszawa 33:25. Najwięcej bramek dla naszej drużyny rzuciła Natalia Kolonko 8.

SPR Olkusz z awansem do 1/8 Mistrzostw Polski

Drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz prowadzona przez trenera Marcina Księżyka mimo przegranej w ostatnim spotkaniu turnieju 1/16 finałów Mistrzostw Polski juniorek z Koroną Handball Kielce 22:29 awansowała do 1/8 Mistrzostw Polski. W następnej rundzie o krajowy prymat SPR Olkusz zmierzy się z MKS Henri LLOYD Brodnica, UKS Start Pietrowice Wielkie oraz UKS Roxa Lublin. Turniej 1/8 odbędzie się w dniach od 8 do 10 lutego 2019 roku w Brodnicy.