Ekstraklasowy turniej w Bukownie!

W najbliższą sobotę, 23 września, na dwóch boiskach stadionu MOSiR w Bukownie odbędzie się turniej piłkarski "Ekstra Talent", którego organizatorami są Ekstraklasa SA, Wisła Kraków i Stowarzyszenie "Orbita", które obchodzi 7. urodziny. Patronat nad imprezą objął burmistrz Bukowna Mirosław Gajdziszewski.

Druga edycja piłkarskiego święta najmłodszych

Już w najbliższy weekend stadion na Czarnej Górze stanie się areną zmagań 10-letnich piłkarzy, w ramach Ogólnopolskiego Turnieju „Słowik Cup 2017”, którego organizatorem będą: olkuski MOSiR oraz Olkuski Klub Sportowy Słowik. Przy ul. 29-listopada będzie można zobaczyć zmagania osiemnastu najlepszych młodzieżowych akademii piłkarskich z całej Polski.

Piłkarska jesień 2017 (5)

Piłkarze KS-u Olkusz po siedmiu kolejkach nadal mają na swoim koncie tylko jeden punkt. Tego skromnego dorobku nie poprawili w ostatnich dniach, przegrywając przed własną widownią zarówno z Jutrzenką Giebułtów jak i Dalinem Myślenice, a więc z drużynami ze ścisłej czołówki tabeli IV ligi. W obu meczach podopieczni Romana Madeja mocno postraszyli faworyzowanych przeciwników.

 

XVIII edycja turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

Piłkarska jesień 2017 (4)

Ciemne chmury zbierają się nad piłkarzami KS-u Olkusz, którzy po awansie do IV ligi nie mogą nawiązać równorzędnej walki z rywalami. Po niedawnej klęsce 0:7 u siebie z Hutnikiem, podopieczni Romana Madeja i Radima Zouhara wrócili z niczym z Wieliczki. W Solnym Mieście olkuszanie przegrali z innym beniaminkiem 1:4 i wciąż znajdują się na dnie tabeli.