Piłkarska jesień 2018 (14)

Zakończyła się runda jesienna dla drużyn z Podokręgu Olkusz. Ostatnim przystankiem tegorocznych zmagań o punkty była 15. kolejka w Klasie A. Zabrakło w niej wielkich niespodzianek, może poza wynikiem w Jaroszowcu, gdzie miejscowa Unia 3:0 pokonała Ospel Wierbkę. Solidarnie po trzy oczka sięgnęła prowadząca w tabeli czwórka z Bukowna, Przybysławic, Bydlina i Wielmoży.

Piłkarska jesień 2018 (13)

Dobiegła końca jesienna rywalizacja w IV lidze. W ostatniej kolejce piłkarze KS-u Olkusz przed własną publicznością pewnie 3:0 pokonali Orła Piaski Wielkie i dzięki temu zimę spędzą na bezpiecznym 11. miejscu w tabeli. Ostatnia prosta także w Klasie A, gdzie swoje po raz kolejny zrobiła prowadząca dwójka z Bukowna i Przybysławic.

Piłkarska jesień 2018 (12)

KS Olkusz wygrał w Trzebini i dzięki zdobytym punktom podopieczni Romana Madeja są obecnie ponad strefą spadkową. W klasie okręgowej na zakończenie rundy jesiennej wygrała Przemsza i Spójnia, natomiast w Klasie A równym krokiem po awans i jednoczesny powrót do KO zmierza MGHKS Bolesław Bukowno.

Piłkarska jesień 2018 (11)

KS Olkusz przegrał nieznacznie na boisku Clepardii i wciąż nie może być pewny bezpiecznego miejsca w IV-ligowej tabeli. W okręgówce Przebój po bramce w doliczonym czasie gry pokonał Spójnię, natomiast w Klasie A Bolesław Bukowno rozgromił u siebie Unię Jaroszowiec, co przy porażce Ospelu Wierbka ze Strażakiem Przybysławice sprawiło, że podopieczni Artura Szczypciaka mają już pięć punktów przewagi nad grupą pościgową.