Nowy mistrz wśród piłkarskich magików! [ZDJĘCIA]

Daniel Mikołajek został nowym Mistrzem Polski Freestyle Football. 26-latek ze Strzelina okazał się najlepszy podczas krajowego czempionatu w Olkuszu. Tuż za podium uplasował się pochodzący z Zarzecza Szymon Skalski, któremu nie udało się obronić tytułu najlepszego freestylera sprzed roku. Przegrał nie tylko z rywalami, ale także z kontuzją, która mocno utrudniła mu przygotowania do zawodów.

Pokaz piłkarskiej magii już jutro!

Już jutro w hali olkuskiego MOSiR-u przy ul. Wiejskiej po raz drugi z rzędu odbędą się finały Mistrzostw Polski Freestyle Football. Tytułu krajowego czempiona bronić będzie pochodzący z Zarzecza Szymon Skalski. Obok niego do rywalizacji o medale staną inni piłkarscy magicy.

Udana jesień Słowika

Dobiegły końca młodzieżowe rozgrywki w Podokręgach Olkusz i Kraków. Niekwestionowanym liderem w szkoleniu młodych piłkarzy w Srebrnym Mieście jest OKS Słowik. Podopieczni rodzimych trenerów po rundzie jesiennej mają się czym pochwalić. Uplasowali się w czołówkach swoich lig.

Piłkarska jesień 2017 (13)

Dobiegła końca jesienna rywalizacja w IV lidze oraz Klasie Okręgowej. KS Olkusz po sobotniej porażce z Unią Oświęcim zimę spędzi na 11. miejscu w tabeli. Jeszcze jedną kolejkę mają za to go rozegrania zawodnicy drużyn z Klasy A, w której pozycję lidera obronił Prądnik Sułoszowa.

Piłkarska jesień 2017 (12)

Dobiega końca jesienna rywalizacja na piłkarskich boiskach w Małopolsce. W przedostatniej kolejce IV ligi, w meczu beniaminków KS Olkusz przegrał w Ryczowie z miejscowym Orłem i w tabeli spadł na 10. miejsce. Na półmetku sezonu w „okręgówce” najlepiej stoją za to notowania Przemszy Klucze, która zimę spędzi na 5. pozycji.