Piłkarska jesień 2018 (8)

Punkt zdobyty przez olkuskich piłkarzy w starciu z Orłem Ryczów niewiele im pomógł w poprawie swojej sytuacji w ligowej tabeli. Podopieczni Romana Madeja wyprzedzają jedynie Beskid Andrychów. W Klasie Okręgowej z grona zespołów grających pod szyldem PPN Olkusz wygrały te, które do tej pory z rzadka punktowały, a więc Piliczanka i Prądnik. W Klasie A zmiana lidera. Po pierwszej w tym sezonie porażce z Ospelem Wierbka prowadzenie na rzecz Strażaka Przybysławice stracił MGHKS Bolesław Bukowno.

Turniejowe pożegnanie z Czarną Górą

Górnik Zabrze, Młoda GIEKSA Katowice, Wisła Kraków – tak wyglądało podium niedzielnego turnieju piłkarskiego o Puchar Srebrnego Miasta, który odbył się na stadionie Czarna Góra. Olkuski Klub Sportowy Słowik na pożegnanie z obiektem, na którym już niebawem ruszą prace rewitalizacyjne, zorganizował imprezę dla 8-letnich zawodników.

Piłkarska jesień 2018 (7)

KS Olkusz w Grabiu zanotował siódmą porażkę tej jesieni. Podopieczni Romana Madeja przegrali z Wiślanką po kiepskiej w swoim wykonaniu pierwszej połowie i w tabeli IV ligi wyprzedzają tylko dwa zespoły. W klasie okręgowej obecnie najwyżej stoją notowania Spójni Osiek i Przemszy Klucze – obie ekipy mają po 13 punktów, natomiast w Klasie A samodzielnym liderem jest Bolesław Bukowno.

Piłkarska jesień 2018 (6)

Po fartownym zwycięstwie w Pcimiu szczęście opuściło piłkarzy KS-u Olkusz. Podopieczni Romana Madeja nie sprostali na Czarnej Górze Górnikowi Wieliczka i osunęli się w tabeli na trzecie miejsce od końca. Zmienił się lider w Klasie A. Dwa punkty w Chechle stracił Ospel Wierbka, więc wyprzedził go Bolesław Bukowno. Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie wydarzeń z piłkarskich boisk.

Piłkarska jesień 2018 (5)

Przełamanie KS-u Olkusz oraz zachowanie status quo na szczycie Klasy A pomiędzy Ospelem Wierbka i Bolesławem Bukowno – to najważniejsze informacje minionego weekendu z piłkarskich boisk powiatu olkuskiego. Komplet wyników oraz podsumowanie kolejnego odcinka sportowych zmagań jak zwykle znajdziecie w rozwinięciu.