SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR. Spektakl z najwyższej półki!

Kiedy w 52. minucie piłkarki ręczne nowosądeckiej Olimpii prowadziły 28:23 wydawało się, że ich zwycięstwo w hicie 3. kolejki kobiecej I ligi jest niezagrożone. Wtedy jednak wydarzyło się coś, co sprawiło, że podopieczne Marcina Księżyka obok AZS-u AWF Warszawa wskoczyły na szczyt tabeli, udowadniając jednocześnie, że w sporcie niemożliwe nie istnieje.

SPR. Thriller z happy endem!

Sobotnie spotkanie pomiędzy SPR-em Olkusz, a UMCS-em Lublin przebiegało według scenariusza dobrego thrillera. Było w nim wszystko, za co kibice kochają sport: nagłe zwroty akcji, sporo efektownych zagrań i przede wszystkim niepewny do ostatnich sekund wynik. Właśnie w takich okolicznościach Srebrne Lwice sięgnęły po drugi w tym sezonie komplet punktów w ramach rozgrywek żeńskiej I ligi.

SPR. Premierowe zwycięstwo w Gliwicach

Szczypiornistki olkuskiego Stowarzyszenia Piłki Ręcznej w sobotę w Gliwicach rozpoczęły rywalizację o punkty na parkietach I ligi. Srebrne Lwice stanęły na wysokości zadania i choć w ich grze było jeszcze nieco mankamentów, to jednak bez większego trudu pokonały Sośnicę inkasując premierowe trzy oczka.

SPR. Kadra dopięta, czas szykować formę

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u po przerwie wakacyjnej rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu, który ruszy w przedostatni weekend września. Klubowy zarząd ustalił ostateczny skład  I-ligowej drużyny, w której młodość mieszać się będzie z doświadczeniem.

SPR. Kolonko ponownie w Kadrze Polski

Rozgrywająca Srebrnych Lwic Natalia Kolonko po raz drugi na przestrzeni miesiąca dostała powołanie na zgrupowanie kadry narodowej zawodniczek urodzonych w 1998 roku i młodszych. Dla pochodzącej z Chorzowa zawodniczki SPR-u, będzie to kolejna szansa na pokazanie się z jak najlepszej strony trenerce Monice Marzec.