SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR. Lwice ponownie liderem!

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u sprawiły sobie i swoim kibicom spóźniony prezent mikołajkowy. W meczu na szczycie kobiecej I ligi pokonały we własnej hali AZS AWF Warszawa i wróciły na szczyt tabeli kosztem „Akademiczek”.

SPR. Festiwal bramek w Warszawie

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u wciąż mogą pochwalić się mianem niepokonanej drużyny. Podopieczne Marcina Księżyka wygrały w stolicy z miejscową Varsovią i z kompletem punktów prowadzą w tabeli I ligi. Mecz na Mazowszu obfitował w bramki, padło ich aż 70.