SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR. Do trzech razy sztuka

Nie udało się z Gliwicami i Lublinem, więc musiało się udać z Nowym Sączem. Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u pokonując we własnej hali Olimpię/Beskid odniosły premierowe w tym roku zwycięstwo o punkty i wróciły na podium I-ligowej tabeli. Kapitalny mecz rozegrała Natalia Kolonko, która rzuciła aż 17 bramek.

SPR. Bez punktów z Lublina

Drugą porażkę w drugim meczu rundy rewanżowej poniosły szczypiornistki SPR-u Olkusz. Po przegranej we własnej hali z Sośnicą Gliwice, tym razem podopieczne Marcina Księżyka bez punktów wróciły z Lublina. W składzie Srebrnym Lwic wciąż brakuje kilku ważnych ogniw.

SPR. Efektowny początek walki o medale Mistrzostw Polski

Juniorki Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz po raz kolejny udowadniają, że zaliczają się do ścisłej krajowej czołówki. Po zdobyciu tytułu najlepszej drużyny w Małopolsce, w miniony weekend w Rzeszowie wygrały turniej w ramach 1/16 Finałów Mistrzostw Polski i zapewniły sobie awans do kolejnej rundy walki o medale.