SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR. Kadra dopięta, czas szykować formę

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u po przerwie wakacyjnej rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu, który ruszy w przedostatni weekend września. Klubowy zarząd ustalił ostateczny skład  I-ligowej drużyny, w której młodość mieszać się będzie z doświadczeniem.

SPR. Kolonko ponownie w Kadrze Polski

Rozgrywająca Srebrnych Lwic Natalia Kolonko po raz drugi na przestrzeni miesiąca dostała powołanie na zgrupowanie kadry narodowej zawodniczek urodzonych w 1998 roku i młodszych. Dla pochodzącej z Chorzowa zawodniczki SPR-u, będzie to kolejna szansa na pokazanie się z jak najlepszej strony trenerce Monice Marzec.

SPR. Turniejowa dominacja Korony

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u tegoroczne rozgrywki żeńskiej I ligi zakończyły na 5. miejscu. Mimo wyczerpującego sezonu wciąż pozostają w rytmie meczowym. Mocnym akcentem tuż przed wyjazdem na urlopy podopieczne Marcina Księżyka zakończyły turniej w Łaziskach Górnych, gdzie w XXVIII Memoriale Jana Olszówki przegrały jedynie ze świeżo upieczonym przedstawicielem PGNiG Superligi Koroną Handball Kielce.

SPR. Olkusz ma swoją kadrowiczkę!

Jedna z najskuteczniejszych zawodniczek SPR-u Olkusz i bezsprzecznie najlepsza piłkarka rundy rewanżowej Natalia Kolonko, dostała powołanie do Reprezentacji Polski. Rozgrywająca Lwic z początkiem czerwca pojedzie do Szczyrku na zgrupowanie kadry.

IX Memoriał Juliana Kazibuta

Są ludzie, o których pamięta się długo po ich śmierci. I niekonieczne musi to być ktoś z najbliższej rodziny. Czasem w sercu pozostaje wdzięczność dla tych, którzy za życia służyli pomocą innym i troszczyli się o młodsze pokolenia. Taką postacią bez wątpienia był Julian Kazibut – zasłużony działacz, zawodnik i sponsor olkuskiego szczypiorniaka.