SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR. Udany rewanż w Żorach

Do listopada ubiegłego roku piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u w ramach rozgrywek I ligi wygrywały wszystko, co mogły. Wtedy to na Wiejską przyjechał zespół MTS-u Żory i dosyć niespodziewanie wywiózł ze Srebrnego Miasta komplet punktów. Minęło kilka miesięcy i doszło do rewanżu – co ważne, udanego.

SPR. Końcówka na wagę trzech punktów

Piłkarki ręczne SPR-u Olkusz odrobiły I-ligowe zaległości. Wygrywając we własnej hali z Varsovią Warszawa podopieczne Marcina Księżyka ponownie są liderkami tabeli i na konkurencję patrzą z góry. Cieszy nie tylko wynik, ale także powrót do składu dwóch ważnych ogniw w zespole. Paula Masiuda oraz Klaudia Wójcicka-Dudek wyleczyły kontuzje i teraz Srebrne Lwice powinny być jeszcze silniejsze.