Sezon 2016/2017 Jurajskiej Ligi Piłki Siatkowej zakończony

1Rozgrywki Jurajskiej Ligi Piłki Siatkowej podzielone są na dwa etapy – rundę zasadniczą oraz Turnieje Finałowe. Do FINAL FOUR awansują po cztery najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Organizatorem turnieju finałowego jest drużyna, która wygra rundę zasadniczą.

Był to już jedenasty sezon rozgrywek, a dla drużyny z Gimnazjum nr 3 w Olkuszu ósmy jej rok występów.
W rundzie zasadniczej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli drugie miejsca. Wygrali po 9 spotkań i przegrali tylko po jednym meczu. W klasyfikacji generalnej (dziewczęta + chłopcy) zdecydowanie zwyciężyli, pokonując drużyny z Żarnowca oraz Szczekocin. Nasza drużyna znalazła się na podium po raz pierwszy w historii jej występów i to od razu na najwyższym jego stopniu. Za ten ogromny sukces olkuska drużyna otrzymała okazały puchar od Marszałka Województwa Śląskiego.
Turniej finałowy dla chłopców odbył się w Kluczach. Dziewczęta zaś rywalizowały w Żarnowcu. Obie drużyny w turnieju FINAL FOUR zajęły drugie miejsca, przegrywając jedynie z gospodarzami turniejów.

Siatkarzom z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” w Olkuszu oraz trenerom, Grzegorzowi Staroście i Dariuszowi Wardędze, gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Gimnazjum nr 3 w Olkuszu

2

3

4

5

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!