Aktywny wypoczynek Jurajskich Karateków OYAMA w Łebie

Od 26 czerwca 2017 r. do 8 lipca 2017 r. liczna grupa dzieci i młodzieży z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu wraz z sympatykami naszego Klubu z Gminy Olkusz, Wolbrom, Klucze, Bolesław, Bukowno, Trzyciąż i Powiatu Krakowskiego aktywnie wypoczywała w Łebie.

Oyama Karate: 5 medali na MP w Andrychowie

Bojowi Jurajscy Karatecy zdobyli 5 medali na XXII Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kumite w Andrychowie. W dniach 27-28 maja 2017 r., w hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach walki, w których wzięło udział blisko 400 zawodników z 36 klubów, w tym dwóch z Kyokushin Tezuka Group.

100 medal dla UKS Judo Wolbrom!

Zawodnicy UKS Judo Wolbrom odnieśli kolejny sukces. Wolbromski zespół wywalczył zwycięstwo w trakcie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, które odbyły się 7 maja 2017 roku w Gorzowie Wielkopolskim.

Znakomici olkuszanie pokazali wielką klasę na XXIII MP OYAMA PFK

Jurajscy zawodnicy OYAMA Karate  25.03.2017 roku w Turku na XXIII Mistrzostwach Polski  OYAMA PFK w Kata  osiągnęli wielki sukces - zdobyli 8 medali: 5 złotych, 3 srebrne. Największą wygraną  została Kinga Kowal, która decyzją sędziów, otrzymała okazały puchar jako najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski.