Udany aktywny wypoczynek jurajskich karateków z Olkusza w Zakopanem

zakopane 2017W dniach 5-11 luty 2017 roku w Zakopanem przebywała liczna grupa dzieci i młodzieży z Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu wraz ze swoimi znajomymi. Kilka dni minęło bardzo szybko i w rodzinnej atmosferze. Uczestnicy pod opieką Sensei Kazimierza Skalniaka -kierownika obozu oraz wychowawców pani mgr Marty Skalniak,pani mgr Doroty Czerwińskiej oraz Sensei Kingi Skalniak- kadra pracowała społecznie- zwiedzili muzeum Jana Kasprowicza, zabytkową Kaplicę i cmentarz na Pęksowym Brzyzku, oczywiście zjeżdżali na sankach, była wizyta pod skocznią w Zakopanem, wyjazdy autokarem do Chochołowa, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, spacery po Krupówkach oraz wyjazd kolejką na Gubałówkę. Był kulig, dyskoteka, treningi przygotowujące do egzaminu oraz Mistrzostw Polski w Kata w Turku, wybór najlepszych pokoi (porządki), zakup pamiątek i dużo zdjęć. Podziękowania należą się kadrze za profesjonalizm i serdeczną atmosferę, a wszystkim uczestnikom obozu sportowego  słowa uznanie za bardzo dobre zachowanie, szacunek i współpracę. Dziękujemy panu kierowcy oraz firmie PKM Olkusz za profesjonalną usługę. Rodzicom i opiekunom dziękujemy za znakomite przygotowanie dzieci.

Gratulujemy wszystkim zdanego egzaminu i życzymy  sukcesów. Przed nami przygotowania do letniego obozu , tym razem jedziemy do Łeby , ośrodek znajduje się 100 metrów od Morza, warunki są bardzo dobre, już dziś zapraszamy do udziału , z nami na pewno nikt nie będzie się nudził. Obecnie trwają intensywne przygotowania do XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kata które odbędą się 25 marca 2017 roku w Turku.

OSU !!!

Jurajski Klub OYAMA Karate

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!