Służba liturgiczna przy stołach tenisowych

100 ministrantów oraz 12 księży wzięło udział w XXI Turnieju Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej Ołtarza, jaki w minioną sobotę odbył się w hali olkuskiego MOSiR-u. Uczestnicy rywalizowali o Puchar Biskupa Sosnowieckiego oraz trofeum Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Jubileuszowy Turniej Służby Liturgicznej

Miniony weekend upłynął w hali MOSiR-u pod znakiem tenisa stołowego. W piątek odbył się bowiem 2. Memoriał im. Henryka Swędzioła, a w sobotę do jubileuszowej rywalizacji o Puchary Biskupa Sosnowieckiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz przystąpili reprezentanci służby liturgicznej ołtarza.

Memoriał ku pamięci tenisowego mistrza

Dzień Niepodległości można uczcić na wiele sposobów. Jedni wybierają udział w marszach, inni w patriotycznych koncertach, a jeszcze inny stawiają na aktywność fizyczną. 11 listopada w hali olkuskiego MOSiR-u, już po raz kolejny spotkali się miłośnicy tenisa stołowego.

Tenisowy memoriał z sukcesami

Tegoroczny Otwarty Turniej Tenisa Stołowego był jednocześnie Memoriałem im. Henryka Swędzioła, zmarłego współtwórcy zmagań przy stołach, który od niepamiętnych lat w klubie ULKTS Jaroszowiec wychowywał młodych tenisistów. Teraz wielu z nich stanęło do rywalizacji o triumf w mocno obsadzonej imprezie.

Niepełnosprawni przy stołach tenisowych

W ostatnich dniach w hali MOSiR-u odbył się Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych, zorganizowany w ramach projektu „Razem, Godnie i Szczęśliwie – Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych Powiat Olkuski – Powiat Chrzanowski 2015” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.