Grand Prix Olkusza w tenisie ziemnym za nami

Potrzebne były aż dwa weekendy aby rozegrać Grand Prix Olkusza w tenisie ziemnym. Turniej rozpoczął się 1 września , gry odbywały się sprawnie w dwóch kategoriach wiekowych „+50” i „Open”. Dobra passa zakończyła się w deszczową niedzielę. Pomimo wysiłków organizatorów nie udało się dokończyć rozgrywek i dalsza część rywalizacji została przeniesiona na następny weekend.

Mistrzostwa Olkusza w Tenisie Ziemnym

W ubiegły weekend 13-14.05 na kortach ośrodka „Czarna Góra” odbyły się Mistrzostwa Olkusza w Tenisie Ziemnym organizowane przez MOSiR Olkusz. Rywalizacja sportowa przebiegała w dwóch kategoriach: plus 45 lat, i „open” czyli bez ograniczeń wiekowych.

Tenisowy Mistrz ten sam co przed rokiem

Jakub Kmiecik drugi rok z rzędu został Halowym Mistrzem Olkusza w Tenisie Ziemnym. W finale dwudniowej imprezy po super tie-breaku pokonał sporo od siebie starszego Jacka Trawczyńskiego. W zawodach wzięło udział 12 graczy. W stawce zabrakło zawodników „eksportowych”, którzy w tym samym terminie rywalizowali na kortach poza Olkuszem.

Pieczyrak i Hatalski tenisowymi Mistrzami Olkusza

Dwudziestu zawodników w ubiegły weekend rywalizowało na miejskich kortach w Grand Prix Olkusza w tenisie ziemnym. Faworyci nie zawiedli, a fascynujący pojedynek w finale kategorii OPEN rozegrali Paweł Pieczyrak i Bartosz Kocjan. Po blisko trzygodzinnej batalii, lepszy okazał się ten pierwszy.

Podczas przedłużonego weekendu 1-3 maja, na kortach MOSiR Ośrodka „Czarna Góra” rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Olkusza. Wzięło w nim udział 28 zawodników, podzielonych na dwie kategorie wiekowe: open i powyżej 45 lat.