SOR do poprawki

Niedawno opisywaliśmy na naszych łamach postępy przy budowie olkuskiego SOR-u. Wartość inwestycji to 6 mln złotych. Wątpliwości co do jakości wykonania inwestycji ma  Łukasz Kmita, radny Rady Powiatu w Olkuszu  W swojej interpelacji skierowanej do władz samorządu wylicza usterki, jakie jego zdaniem posiada budynek. Co na to przedstawiciele placówki?

Kiedy zostanie otwarty nowy SOR?

Przy Nowym Szpitalu w Olkuszu powstał budynek, do którego ma zostać przeniesiony szpitalny oddział ratunkowy. Wstępne zapowiedzi mówiły, że obiekt zostanie oddany do użytku z końcem 2017 roku. Postanowiliśmy sprawdzić, na jakim etapie jest przeprowadzka SOR-u i kiedy możemy spodziewać się jej zakończenia.

Czarne chmury nad szpitalem

Prezes Najwyższej Izby Kontroli skierował zawiadomienie do prokuratury w związku z rzekomym udaremnieniem audytorowi NIK przeprowadzenia czynności kontrolnych w spółce Nowy Szpital w Olkuszu.

NIK znowu zbada olkuski szpital


Olkuska lecznica ponownie znalazła się na celowniku Najwyższej Izby Kontroli. Urzędnicy postanowili przyjrzeć się funkcjonowaniu spółki Nowy Szpital pod kątem gospodarowania przez nią powiatowym mieniem.

Nowa karetka w Nowym Szpitalu [FILM]


Olkuskie pogotowie wzbogaciło się o kolejny ambulans. W miniony poniedziałek w Nowym Szpitalu odbyło się oficjalne przekazanie karetki sfinansowanej ze środków Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.