Harmonogram dyżurów pracy aptek ogólnodostępnych na 2019 rok w Olkuszu

W porze nocnej, w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy w godz. OD 20.00 DO 8.00

11.01.2019 Piątek ul. Legionów Polskich 14
12.01.2019 Sobota ul. Buchowieckiego 15A
13.01.2019 Niedziela al. 1000-lecia 2B
14.01.2019 Poniedziałek al.1000-lecia 17
15.01.2019 Wtorek ul. Nullo 2
16.01.2019 Środa al. 1000-lecia 2B
17.01.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 64B
18.01.2019 Piątek ul. Mickiewicza 7
19.01.2019 Sobota ul. Konopnickiej 4
20.01.2019 Niedziela ul. Krakowska 16
21.01.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 24
22.01.2019 Wtorek ul. Orzeszkowej 22
23.01.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 14
24.01.2019 Czwartek ul. Legionów Polskich 14
25.01.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 64B
26.01.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 28
27.01.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 60
28.01.2019 Poniedziałek ul. Rabsztyńska 2
29.01.2019 Wtorek ul. Piłsudskiego 22
30.01.2019 Środa ul. Krakowska 16
31.01.2019 Czwartek ul. Mickiewicza 7
1.02.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 14
2.02.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 64B
3.02.2019 Niedziela ul. Legionów Polskich 14
4.02.2019 Poniedziałek ul. Sławkowska 13
5.02.2019 Wtorek ul. Skwer 6
6.02.2019 Środa ul. Konopnickiej 4
7.02.2019 Czwartek ul. Orzeszkowej 22
8.02.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 60
9.02.2019 Sobota ul. Mickiewicza 7
10.02.2019 Niedziela ul. Nullo 2
11.02.2019 Poniedziałek ul. Buchowieckiego 15A
12.02.2019 Wtorek ul. Sławkowska 13
13.02.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 28
14.02.2019 Czwartek ul. Piłsudskiego 22
15.02.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 24
16.02.2019 Sobota ul. Orzeszkowej 22
17.02.2019 Niedziela ul. Piłsudskiego 22
18.02.2019 Poniedziałek al. 1000-lecia 2B
19.02.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 24
20.02.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 60
21.02.2019 Czwartek ul. Nullo 2
22.02.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 28
23.02.2019 Sobota ul. Skwer 6
24.02.2019 Niedziela al. 1000-lecia 17
25.02.2019 Poniedziałek ul. Konopnickiej 4
26.02.2019 Wtorek ul. Rabsztyńska 2
27.02.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 64B
28.02.2019 Czwartek ul. Skwer 6
1.03.2019 Piątek ul. Legionów Polskich 14
2.03.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 24
3.03.2019 Niedziela ul. Rabsztyńska 2
4.03.2019 Poniedziałek ul.Krakowska 16
5.03.2019 Wtorek al. 1000-lecia 17
6.03.2019 Środa ul. Legionów Polskich 14
7.03.2019 Czwartek ul. Sławkowska 13
8.03.2019 Piątek ul. Nullo 2
9.03.2019 Sobota al. 1000-lecia 2B
10.03.2019 Niedziela al. 1000-lecia 17
11.03.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 14
12.03.2019 Wtorek ul. Buchowieckiego 15A
13.03.2019 Środa ul. Mickiewicza 7
14.03.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 24
15.03.2019 Piątek ul. Orzeszkowej 22
16.03.2019 Sobota ul. Krakowska 16
17.03.2019 Niedziela ul. Buchowieckiego 15A
18.03.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 28
19.03.2019 Wtorek al. 1000-lecia 2B
20.03.2019 Środa ul. Nullo 2
21.03.2019 Czwartek ul. Rabsztyńska 2
22.03.2019 Piątek ul. Piłsudskiego 22
23.03.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 14
24.03.2019 Niedziela ul. Konopnickiej 4
25.03.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 60
26.03.2019 Wtorek ul. Krakowska 16
27.03.2019 Środa ul. Orzeszkowej 22
28.03.2019 Czwartek al. 1000-lecia 17
29.03.2019 Piątek ul. Skwer 6
30.03.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 60
31.03.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 64B
1.04.2019 Poniedziałek ul. Sławkowska 13
2.04.2019 Wtorek ul. Konopnickiej 4
3.04.2019 Środa ul. Piłsudskiego 22
4.04.2019 Czwartek ul. Buchowieckiego 15A
5.04.2019 Piątek ul. Rabsztyńska 2
6.04.2019 Sobota ul. Legionów Polskich 14
7.04.2019 Niedziela ul. Mickiewicza 7
8.04.2019 Poniedziałek ul. Nullo 2
9.04.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 14
10.04.2019 Środa ul. Skwer 6
11.04.2019 Czwartek al. 1000-lecia 2B
12.04.2019 Piątek al. 1000-lecia 17
13.04.2019 Sobota ul. Nullo 2
14.04.2019 Niedziela ul. Orzeszkowej 22
15.04.2019 Poniedziałek ul. Mickiewicza 7
16.04.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 28
17.04.2019 Środa ul. Sławkowska 13
18.04.2019 Czwartek ul. Konopnickiej 4
19.04.2019 Piątek ul. Buchowieckiego 15A
20.04.2019 Sobota ul. Piłsudskiego 22
21.04.2019 Niedziela (Wielkanoc) ul. K.K. Wielkiego 60
22.04.2019 Poniedziałek (Poniedziałek Wielkanocny) ul. Krakowska 16
23.04.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 60
24.04.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 24
25.04.2019 Czwartek ul. Krakowska 16
26.04.2019 Piątek al. 1000-lecia 2B
27.04.2019 Sobota ul. Sławkowska 13
28.04.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 24
29.04.2019 Poniedziałek al. 1000-lecia 17
30.04.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 64B
1.05.2019 Środa (Święto Pracy) ul. K.K. Wielkiego 24
2.05.2019 Czwartek ul. Konopnickiej 4
3.05.2019 Piątek (Święto Konstytucji 3 Maja) ul. K.K. Wielkiego 64 B
4.05.2019 Sobota ul. Rabsztyńska 2
5.05.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 14
6.05.2019 Poniedziałek ul. Orzeszkowej 22
7.05.2019 Wtorek ul. Legionów Polskich 14
8.05.2019 Środa ul. Rabsztyńska 2
9.05.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 28
10.05.2019 Piątek ul. Sławkowska 13
11.05.2019 Sobota al. 1000-lecia 17
12.05.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 28
13.05.2019 Poniedziałek ul. Piłsudskiego 22
14.05.2019 Wtorek ul. Mickiewicza 7
15.05.2019 Środa al. 1000-lecia 17
16.05.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 60
17.05.2019 Piątek ul. Konopnickiej 4
18.05.2019 Sobota ul. Buchowieckiego 15A
19.05.2019 Niedziela ul. Skwer 6
20.05.2019 Poniedziałek ul. Sławkowska 13
21.05.2019 Wtorek ul. Nullo 2
22.05.2019 Środa ul. Buchowieckiego 15A
23.05.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 64B
24.05.2019 Piątek ul. Krakowska 16
25.05.2019 Sobota al. 1000-lecia 2B
26.05.2019 Niedziela ul. Konopnickiej 4
27.05.2019 Poniedziałek ul. Skwer 6
28.05.2019 Wtorek ul. Orzeszkowej 22
29.05.2019 Środa al. 1000-lecia 2B
30.05.2019 Czwartek ul. Legionów Polskich 14
31.05.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 28
1.06.2019 Sobota ul. Krakowska 16
2.06.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 14
3.06.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 24
4.06.2019 Wtorek ul. Piłsudskiego 22
5.06.2019 Środa ul. Konopnickiej 4
6.06.2019 Czwartek ul. Mickiewicza 7
7.06.2019 Piątek ul. Orzeszkowej 22
8.06.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 28
9.06.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 60
10.06.2019 Poniedziałek ul. Rabsztyńska 2
11.06.2019 Wtorek ul. Skwer 6
12.06.2019 Środa ul. Krakowska 16
13.06.2019 Czwartek ul. Nullo 2
14.06.2019 Piątek ul. Mickiewicza 7
15.06.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 64B
16.06.2019 Niedziela ul. Legionów Polskich 14
17.06.2019 Poniedziałek al. 1000-lecia 17
18.06.2019 Wtorek ul. Sławkowska 13
19.06.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 14
20.06.2019 Czwartek (Boże Ciało) ul. Skwer 6
21.06.2019 Piątek ul. Legionów Polskich 14
22.06.2019 Sobota ul. Mickiewicza 7
23.06.2019 Niedziela ul. Nullo 2
24.06.2019 Poniedziałek ul. Buchowieckiego 15A
25.06.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 24
26.06.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 28
27.06.2019 Czwartek ul. Skwer 6
28.06.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 60
29.06.2019 Sobota ul. Orzeszkowej 22
30.06.2019 Niedziela ul. Piłsudskiego 22
1.07.2019 Poniedziałek al. 1000-lecia 2B
2.07.2019 Wtorek ul. Rabsztyńska 2
3.07.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 60
4.07.2019 Czwartek ul. Orzeszkowej 22
5.07.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 64B
6.07.2019 Sobota ul. Skwer 6
7.07.2019 Niedziela Al. 1000-lecia 17
8.07.2019 Poniedziałek ul. Konopnickiej 4
9.07.2019 Wtorek ul. Sławkowska 13
10.07.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 64B
11.07.2019 Czwartek ul. Piłsudskiego 22
12.07.2019 Piątek ul. Nullo 2
13.07.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 24
14.07.2019 Niedziela ul. Rabsztyńska 2
15.07.2019 Poniedziałek ul. Krakowska 16
16.07.2019 Wtorek ul. Buchowieckiego 15A
17.07.2019 Środa ul. Legionów Polskich 14
18.07.2019 Czwartek ul. Sławkowska 13
19.07.2019 Piątek ul. Skwer 6
20.07.2019 Sobota ul. Rabsztyńska 2
21.07.2019 Niedziela al. 1000-lecia 17
22.07.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 14
23.07.2019 Wtorek al. 1000-lecia 2B
24.07.2019 Środa ul. Mickiewicza 7
25.07.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 24
26.07.2019 Piątek ul. Piłsudskiego 22
27.07.2019 Sobota ul. Konopnickiej 4
28.07.2019 Niedziela ul. Buchowieckiego 15A
29.07.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 28
30.07.2019 Wtorek ul. Krakowska 16
31.07.2019 Środa ul. Nullo 2
1.08.2019 Czwartek ul. Rabsztyńska 2
2.08.2019 Piątek ul. Sławkowska 13
3.08.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 14
4.08.2019 Niedziela ul. Krakowska 16
5.08.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 60
6.08.2019 Wtorek ul. Konopnickiej 4
7.08.2019 Środa ul. Orzeszkowej 22
8.08.2019 Czwartek al. 1000-lecia 17
9.08.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 24
10.08.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 60
11.08.2019 Niedziela ul. K.K Wielkiego 28
12.08.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 64B
13.08.2019 Wtorek ul. Legionów Polskich 14
14.08.2019 Środa ul. Piłsudskiego 22
15.08.2019 Czwartek (Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny) ul. Mickiewicza 7
16.08.2019 Piątek ul. Buchowieckiego 15A
17.08.2019 Sobota ul. Legionów Polskich 14
18.08.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 64B
19.08.2019 Poniedziałek ul. Mickiewicza 7
20.08.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 60
21.08.2019 Środa ul. Skwer 6
22.08.2019 Czwartek ul. Buchowieckiego 15 A
23.08.2019 Piątek al. 1000-lecia 17
24.08.2019 Sobota ul. Nullo 2
25.08.2019 Niedziela ul. Mickiewicza 7
26.08.2019 Poniedziałek ul. Legionów Polskich 14
27.08.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 28
28.08.2019 Środa ul. Sławkowska 13
29.08.2019 Czwartek al. 1000-lecia 2B
30.08.2019 Piątek ul. Rabsztyńska 2
31.08.2019 Sobota ul. Piłsudskiego 22
1.09.2019 Niedziela al. 1000-lecia 2B
2.09.2019 Poniedziałek ul. Nullo 2
3.09.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 64B
4.09.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 24
5.09.2019 Czwartek ul. Krakowska 16
6.09.2019 Piątek ul. Konopnickiej 4
7.09.2019 Sobota ul. Sławkowska 13
8.09.2019 Niedziela ul. Orzeszkowej 22
9.09.2019 Poniedziałek ul. Piłsudskiego 22
10.09.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 14
11.09.2019 Środa ul. Rabsztyńska 2
12.09.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 28
13.09.2019 Piątek ul. Legionów Polskich 14
14.09.2019 Sobota al. 1000-lecia 17
15.09.2019 Niedziela ul. Buchowieckiego 15A
16.09.2019 Poniedziałek ul. Skwer 6
17.09.2019 Wtorek ul. Mickiewicza 7
18.09.2019 Środa al. 1000-lecia 17
19.09.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 60
20.09.2019 Piątek al. 1000-lecia 2B
21.09.2019 Sobota ul. Konopnickiej 4
22.09.2019 Niedziela ul. Krakowska 16
23.09.2019 Poniedziałek ul. Orzeszkowej 22
24.09.2019 Wtorek ul. Nullo 2
25.09.2019 Środa ul. Buchowieckiego 15A
26.09.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 64B
27.09.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 60
28.09.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 14
29.09.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 28
30.09.2019 Poniedziałek ul. Sławkowska 13
1.10.2019 Wtorek ul. Orzeszkowej 22
2.10.2019 Środa al. 1000-lecia 2B
3.10.2019 Czwartek ul. Legionów Polskich 14
4.10.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 28
5.10.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 60
6.10.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 64B
7.10.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 24
8.10.2019 Wtorek ul. Piłsudskiego 22
9.10.2019 Środa ul. Konopnickiej 4
10.10.2019 Czwartek ul. Mickiewicza 7
11.10.2019 Piątek ul. Rabsztyńska 2
12.10.2019 Sobota ul. Legionów Polskich 14
13.10.2019 Niedziela ul. Mickiewicza 7
14.10.2019 Poniedziałek ul. Rabsztyńska 2
15.10.2019 Wtorek ul. Skwer 6
16.10.2019 Środa ul. Krakowska 16
17.10.2019 Czwartek ul. Sławkowska 13
18.10.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 64B
19.10.2019 Sobota ul. Nullo 2
20.10.2019 Niedziela ul. Orzeszkowej 22
21.10.2019 Poniedziałek al. 1000-lecia 17
22.10.2019 Wtorek ul. Sławkowska 13
23.10.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 14
24.10.2019 Czwartek ul. Skwer 6
25.10.2019 Piątek ul. Krakowska 16
26.10.2019 Sobota ul. Piłsudskiego 22
27.10.2019 Niedziela ul. Skwer 6
28.10.2019 Poniedziałek ul. Buchowieckiego 15A
29.10.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 24
30.10.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 28
31.10.2019 Czwartek ul. Nullo 2
1.11.2019 Piątek (Wszystkich Świętych) ul. Nullo 2
2.11.2019 Sobota ul. Sławkowska 13
3.11.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 24
4.11.2019 Poniedziałek al. 1000-lecia 2B
5.11.2019 Wtorek ul. Rabsztyńska 2
6.11.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 60
7.11.2019 Czwartek ul. Piłsudskiego 22
8.11.2019 Piątek ul. Nullo 2
9.11.2019 Sobota ul. Rabsztyńska 2
10.11.2019 Niedziela al. 1000-lecia 17
11.11.2019 Poniedziałek (Święto Niepodległości) ul. Orzeszkowej 22
12.11.2019 Wtorek ul. Buchowieckiego 15A
13.11.2019 Środa ul. K.K. Wielkiego 64B
14.11.2019 Czwartek ul. K.K. Wielkiego 24
15.11.2019 Piątek ul. Mickiewicza 7
16.11.2019 Sobota ul. Buchowieckiego 15A
17.11.2019 Niedziela al. 1000-lecia 2B
18.11.2019 Poniedziałek ul. Konopnickiej 4
19.11.2019 Wtorek al. 1000-lecia 17
20.11.2019 Środa ul. Legionów Polskich 14
21.11.2019 Czwartek ul. Orzeszkowej 22
22.11.2019 Piątek ul. Piłsudskiego 22
23.11.2019 Sobota ul. Krakowska 16
24.11.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 14
25.11.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 28
26.11.2019 Wtorek al. 1000-lecia 2B
27.11.2019 Środa ul. Mickiewicza 7
28.11.2019 Czwartek ul. Rabsztyńska 2
29.11.2019 Piątek ul. Skwer 6
30.11.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 28
1.12.2019 Niedziela ul. K.K. Wielkiego 60
2.12.2019 Poniedziałek ul. Legionów Polskich 14
3.12.2019 Wtorek ul. Konopnickiej 4
4.12.2019 Środa ul. Nullo 2
5.12.2019 Czwartek ul. Sławkowska 13
6.12.2019 Piątek ul. Orzeszkowej 22
7.12.2019 Sobota ul. K.K. Wielkiego 64B
8.12.2019 Niedziela ul. Rabsztyńska 2
9.12.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 14
10.12.2019 Wtorek ul. Krakowska 16
11.12.2019 Środa ul. Orzeszkowej 22
12.12.2019 Czwartek ul. Buchowieckiego 15A
13.12.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 24
14.12.2019 Sobota ul. Mickiewicza 7
15.12.2019 Niedziela ul. Legionów Polskich 14
16.12.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 60
17.12.2019 Wtorek ul. K.K. Wielkiego 14
18.12.2019 Środa ul. Piłsudskiego 22
19.12.2019 Czwartek ul. Krakowska 16
20.12.2019 Piątek ul. K.K. Wielkiego 60
21.12.2019 Sobota al. 1000-lecia 2B
22.12.2019 Niedziela ul. Nullo 2
23.12.2019 Poniedziałek ul. K.K. Wielkiego 64B
24.12.2019 Wtorek (Wigilia) ul. K.K. Wielkiego 28
25.12.2019 Środa (Boże Narodzenie) al. 1000-lecia 17
26.12.2019 Czwartek (Drugi Dzień Bożego Narodzenia) ul. Konopnickiej 4
27.12.2019 Piątek ul. Buchowieckiego 15A
28.12.2019 Sobota ul. Skwer 6
29.12.2019 Niedziela al. 1000-lecia 17
30.12.2019 Poniedziałek ul. Legionów Polskich 14
31.12.2019 Wtorek ul. Buchowieckiego 15 A

* Wyjątek stanowi 24.12.2019 r. - dyżur trwa od 16.00 do 8.00 rano dnia następnego.