Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS – bezpłatne szkolenia i porady ekspertów

zusChrzanów, Olkusz, Oświęcim, Wadowice i Sucha Beskidzka to miasta gdzie, od 23 do 27 września, będzie można skorzystać z pomocy ekspertów i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby prowadzące własny biznes na specjalnie przygotowany dla nich Tydzień Przedsiębiorcy.

 

Tydzień Przedsiębiorcy skierowany jest do osób, które prowadzą własną firmę, księgowych, kadrowych, ale też do tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Hasłem tegorocznego przedsięwzięcia jest „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie”.

Przygotowaliśmy cykl bardzo ciekawych szkoleń i dyżurów ekspertów. Będzie można skonsultować się nie tylko z pracownikami ZUS, ale również z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Urzędu Miasta i Gminy, Cechu Rzemiosł Różnych, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Poruszone zostaną różne ważne kwestie, takie jak np. legalne zatrudnianie obywateli polskich i cudzoziemców oraz korzyści z tym związane.
Do udziału w szkoleniach zapraszamy również obcokrajowców, którzy podjęli pracę na terenie Polski.

Szczegółowe informacje i terminy dostępne są w naszych placówkach oraz na stronie zus.pl w zakładkach „Seminaria” i „Harmonogramy”.

Anna Szaniawska regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim

 


W związku z przejściem na nową platformę rozpoczęliśmy prace modernizacyjne serwisu. Dodawanie komentarzy zostało zablokowane na czas prac. Zaloguj się lub załóż nowe konto.