Świadkowie Jehowy zapraszają na swój kongres

sj_kongres_wikipediaŚwiadkowie Jehowy zapraszają wszystkich mieszkańców Olkusza i powiatu olkuskiego na kongres. Będzie na nim omawiany temat szczególnego rządu, o który modlą się miliony, jeśli nie miliardy ludzi. Królestwo Boże, o którym Jezus Chrystus mówił w słynnej modlitwie „Ojcze nasz”, będzie główną myślą zgromadzenia pod hasłem „Niech przyjdzie Królestwo Boże”, które odbędzie się w Krakowie na stadionie Cracovii, ul. Kałuży 1.

Świadkowie Jehowy wierzą, że prośba o przyjście Królestwa Bożego — zanoszona zgodnie z modlitwą wzorcową zanotowaną w Ewangelii według Mateusza 6:10-13 — ma ogromne znaczenie. Wierzą też, iż wysłuchanie tej modlitwy przez Boga przyniesie ziemi i ludzkości daleko idące zmiany. W programie zjazdu  Świadków Jehowy znajdzie się omówienie ciekawych informacji na ten temat zawartych w Biblii.

sj_zaproszenie2011

Przez najbliższe dwa tygodnie Świadkowie Jehowy będą osobiście zapraszać na kongres mieszkańców Olkusza i okolic, a także Krakowa i okolic. To trzydniowe zgromadzenie na stadionie Cracovii ul. Kałuży 1 w Krakowie rozpocznie się w piątek 15 lipca 2011 roku o godzinie 9.20. Myśli przewodnie każdego dnia kongresu oparte są na wersetach biblijnych z Mateusza 4:17, Mateusza 6:33 i 2 Piotra 1:11. Celem programu będzie umocnienie przekonania, że Królestwo Boże to rzeczywisty rząd. Wstęp na zgromadzenie jest wolny, nie przeprowadza się też żadnych zbiórek pieniędzy. Koszty zgromadzeń Świadków Jehowy w całości pokrywane są z dobrowolnych datków.

Świadkowie Jehowy będą wręczać specjalne zaproszenia na kongres. W tej kampanii wezmą udział w naszej okolicy 103 zbory Świadków Jehowy. Około 10 000 osób wysłucha programu zgromadzenia na stadionie Cracovii, ul. Kałuży 1.

W całej Polsce odbędą się 24 zgromadzenia w 18 miastach. Na całym świecie jest przeszło 7 500 000 Świadków, zorganizowanych w ponad 107 000 zborów.

fot. Wikipedia


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.