Dzień Seniora w Bogucinie Małym

Dzień Seniora w Bogucinie Małym to już tradycja. Od kilku lat w okresie karnawału starsi mieszkańcy spotykają się na wspólnej imprezie w miejscowym Wiejskim Domu Kultury. To świetna okazja do sympatycznych rozmów i karnawałowych tańców. - Pragnę w imieniu własnym i Rady Sołeckiej złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim seniorkom i seniorom. Życzę Wam dalszych szczęśliwych i długich lat życia w zdrowiu i spokoju, błogosławieństwa Bożego na dalsze lata oraz radości, szczęścia i samych słonecznych dni – przywitał zaproszonych gości sołtys Bogucina Małego Mieczysław Osuch.

Zanim zabawa się rozpoczęła, goście uczcili minutą ciszy swoich znajomych, którzy już odeszli, a jeszcze rok temu siedzieli z nimi przy wspólnym stole. Jeden z seniorów, Kazimierz Kołodziejczyk, zapewnił muzyczną oprawę imprezy. Dzien Seniora zorganizował sołtys wraz z Jackiem Tomsią, Leszkiem Domagałą, Adamem Tomsią, Markiem Banysiem, Sebastianem Tomsią i Łukaszem Osuchem z Rady Sołeckiej oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury.


Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!