Jarosław Zabielski

Artykuł sponsorowany
Od 28 lat związany jestem z Os. Młodych. Jak każdemu, mnie także zależy na tym, aby na osiedlowych ulicach, ale także w całym Mieście żyło się wygodnie.

Od wielu lat mamy radnych z naszego Osiedla, a mimo to, patrząc np. na główną drogę przy ul. Reja, plac zabaw czy zniszczone chodniki na
ul. Nałkowskiej, mam wrażenie, że niewiele zostało zrobione.
Nie jestem typem działacza, dlatego nie należę do żadnej partii. Jestem za to bardzo skuteczny w tym czego się podejmuję i dlatego postanowiłem kandydować do Rady Miejskiej z Naszego okręgu.
Obserwuję swoich konkurentów do Rady i odnoszę wrażenie, że ludzie Ci nie wiedzą co mówią. Obiecują wszystko i wszystkim byle osiągnąć cel i dostać się do Rady.
A cel, Szanowni Państwo, jest inny. Celem jest dokonanie zmian w Olkuszu i pomoc jego mieszkańcom – i takie podejście powinno przyświecać wszystkim Kandydatom. Bycie Radnym to oczywiście ułatwia ale nie determinuje.
Przez wiele lat byłem kierownikiem w ZUS Olkusz, moje decyzje niewątpliwie wpłynęły na szerokie zmiany w ZUS Olkusz i Chrzanów.
Widząc jak wiele osób nie może się odnaleźć w problematyce ZUS, uruchomiłem serwis ZUSiK.pl – poświęcony problemom i tematyce ZUS, z którego korzystają ludzie nie tylko z Olkusza ale z całej Polski.
Chce stworzyć nową jakość w wykonywaniu mandatu Radnego – dlatego utworzę Biuro Radnego gdzie będę do Państwa dyspozycji – aby rozwiązywać Wasze problemy a nie problemy Rady Miejskiej.

Szanowni Państwo, Sąsiedzi, Koledzy i Koleżanki – proszę Was o poparcie i oddanie na mnie głosu 16 listopada 2014 roku.

Popieram Kandydaturę Pana Romana Piaśnika na Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz www.wybierzmyzmiany.pl

Jarosław Zabielski
Materiał finansowany przez KWW Roman Piaśnik – Wybierzmy Zmiany

{jcomments off}

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o