urna wybory

Najwięcej chętnych do objęcia stanowiska burmistrza było w Olkuszu. W szranki stanęło ośmioro kandydatów. Dla dwojga z nich kampania jeszcze się nie zakończyła.

Największym zaufaniem wyborcy obdarzyli Łukasza Kmitę (KW PiS), który zdobył 5534 głosy. Jego kontrkandydatem w drugiej turze będzie Roman Piaśnik (KKW Roman Piaśnik Wybierzmy Zmiany), cieszący się poparciem 4431 głosujących mieszkańców.

Jak przedstawiają się pozostałe wyniki? Obecny burmistrz Dariusz Rzepka (KW PO) uzyskał 3166 głosy, Paweł Piasny (KWW Samorząd OdNowa) 2701 głosów, Robert Herzyk (KKW SLD Lewica Razem) 1819 głosów, Andrzej Feliksik (KKW Wspólnota Samorządowa Ziemi Olkuskiej) 1426 głosów, Wiesław Cader (KWW Wiesław Cader) 567 głosów, a Tomasz Banyś (KKW Razem dla Olkusza) 483 głosy.

Wyborcy z gminy Olkusz w większości postawili na nowe nazwiska w radzie miejskiej. O zdecydowanym zwycięstwie mogą mówić przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, którzy zdobyli 10 mandatów. Ostateczny skład rady będzie znany po drugiej turze. Jeśli Roman Piaśnik, ktory otrzymał mandat radnego, zostanie burmistrzem, wówczas w okręgu nr 6 odbędą się ponowne wybory.

Poniżej skład nowej rady:

Okręg nr 1  Jan Kucharzyk KW Platforma Obywatelska
Okręg nr 2 Henryk Gamrat KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 3 Stanisław Łydka KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 4 Janusz Dudkiewicz KKW SLD Lewica Razem
Okręg nr 5 Ewa Kiełtyka KWW Samorząd OdNowa
Okręg nr 6 Roman Piaśnik KWW Roman Piaśnik Wybierzmy Zmiany
Okręg nr 7 Wojciech Ozdoba KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 8 Michał Mrówka KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 9 Grzegorz Lipiński KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 10 Jarosław Gałka KW Platforma Obywatelska
Okręg nr 11 Tomasz Zaborowski KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 12 Wojciech Panek KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 13 Michał Masłowski KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 14 Ryszard Ryza Komitet Wyborczy Wyborców Słowiki
Okręg nr 15 Józef Filas KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 16 Grzegorz Tomsia KWW Samorząd OdNowa
Okręg nr 17 Wojciech Wadas KKW SLD Lewica Razem
Okręg nr 18 Apolinary Ćwięczek KW Platforma Obywatelska
Okręg nr 19 Małgorzata Bień KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 20 Jerzy Kwaśniewski KWW Roman Piaśnik Wybierzmy Zmiany
Okręg nr 21 Małgorzata Postołek KWW Samorząd OdNowa

290
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
269 Wątków
21 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
masakrannDagnacyrusNabuhodonozor II Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
masakra
masakra

[quote name=”PXT”]Po moich prywatnych sondażach wśród innych „skołowanych wyborców” przed głosowaniem II tury doszedłem do wniosku, że najuczciwiej będzie olać całą tę politykę i dać sobie spokój do następnego razu, bo nic tu nie wskórałam moim wyborem. Wybór między układowcem a pijarowcem, to tak jakbym miał wybrać czy wolę być rozstrzelany czy powieszony przed oddaniem organów do transplantacji.[/quote]

dokładnie tak jest, bardzo dużo osób tak myśli

nn
nn

..[/quote]
Podobno zasoby cynku i ołowiu wyczerpane tak więc jest nadzieja że następne pokolenia będą już nie obciążone ciężkim ołowiem, ale jedno pokolenie trzeba jeszcze poświęcić na oczyszczenie organizmów ze złogów.[/quote]
za to przybyło 2 otwarte smietniki, zakład utyliazcji akumulatorów; śmieci nawet z Argentyny płyna do Strzemieszyc ,a ile ich w ZGH czy Intermagu wyląduje to tylko tajemnica prezesów i obecnych burmistrzów.

PXT
PXT

[quote name=”cyrus”]Nabuhodonozor, masz rację. Najpierw wieś zafundowała nam zastój powiatu na najbliższe lata (co skończy się likwidacją powiatu w niedalekiej przyszłości), teraz dołożony na parę lat marazm w mieście. Około roku 2020 czeka Olkusz totalna zapaść. A olkuszacy dalej będą zwalać winę to na klątwę Jana Kantego, to na obciążenie myślenia przez obecność cynku i ołowiu w mózgu…[/quote]
Podobno zasoby cynku i ołowiu wyczerpane tak więc jest nadzieja że następne pokolenia będą już nie obciążone ciężkim ołowiem, ale jedno pokolenie trzeba jeszcze poświęcić na oczyszczenie organizmów ze złogów.

Dagna
Dagna

zgadzam sie z wczesniejszymi opiniami, ze udzial w wyborach jest przereklamowany , demokracja rowniezjezeli czytam,ze nowa rada juz z zalozenia ( bo wiekszosc jest z PIS-u) nie bedzie wspolpracowac z Burmistrzem, to jaki to ma wszystko senswydawaloby sie,ze na szczeblu loklanym przynaleznosc partyjna nie powinna miec znaczeniacos trzeba zrobic dla miasta to robimy, nie wazne, czyja to inicjatywa BYLE BYLO LEPIEJale jezeli czytam, ze nastepne 4 lata sa starcone tylko dlatego,ze radni z PIS-u sa ”obrazeni” na wyborcow , bo nie wygral Pan Kmitano coz? moze jednak lepiej bylo kiedy byli krolowie i ksiazeta, panowaly dynastie zawsze raz na kilka… Czytaj więcej »

cyrus
cyrus

Nabuhodonozor, masz rację. Najpierw wieś zafundowała nam zastój powiatu na najbliższe lata (co skończy się likwidacją powiatu w niedalekiej przyszłości), teraz dołożony na parę lat marazm w mieście. Około roku 2020 czeka Olkusz totalna zapaść. A olkuszacy dalej będą zwalać winę to na klątwę Jana Kantego, to na obciążenie myślenia przez obecność cynku i ołowiu w mózgu…

PXT
PXT

Po moich prywatnych sondażach wśród innych „skołowanych wyborców” przed głosowaniem II tury doszedłem do wniosku, że najuczciwiej będzie olać całą tę politykę i dać sobie spokój do następnego razu, bo nic tu nie wskórałam moim wyborem. Wybór między układowcem a pijarowcem, to tak jakbym miał wybrać czy wolę być rozstrzelany czy powieszony przed oddaniem organów do transplantacji.

Nabuhodonozor II
Nabuhodonozor II

Brawo dla wszystkich wyborców! Większość w radzie miasta i burmistrz z opozycji! Olkuszanie – właśnie zdecydowaliście się na kolejne 4 lata zmarnowane dla naszego miasta. Skończy się na kilku śmiesznych uchwałach, które każdemu będą wisieć koło laski i wtedy będzie można uzyskać większość. I szczerze powiedziawszy zachodzę w głowę jak w dzisiejszych czasach, przy tak potężnym internecie i różnych niepublicznych niezależnych mediów ludzie są ciągle skołowani i głosują na lewice, która wielu dziesięcioleci ciągle pomału niszczy ten kraj. Z góry odpisując na argumenty – wiem, że PiS to tylko prawica z nazwy, a tak naprawdę jest to również lewica. Z… Czytaj więcej »

felik100
felik100

będzie drugi rzepa nic nie będzie w Olkusz 😆 🙂 😀

jur
jur

Brawo Roman Piaśnik! Mamy nowego burmistrza!

dYL_sOWIZDRZAŁ
dYL_sOWIZDRZAŁ

[quote name=”Ela”]Ale mamy wybór. Z jednej strony stary wyjadacz, od lat ho ho albo jeszcze ho na wysokim stołku. Czy wiatr z prawa czy z lewa zawsze na górze. Teraz bez układów, ha ha, akurat. Dorobił się dzieci ustawił, wnuki chyba też. Z drugiej młody, ale czy gniewny. Nie znam. Ale tak się zastanawiam czemu taki zły czy taki dobry, że tak go nie chcą. A ja Wam powiem jedną życiową prawdę „Jak się nie obrócisz to du..a z tyłu”. Głosujcie na kogo chcecie i tak nic się nie zmieni. Pozdrawiam.[/quote]Burmistrz nie, kandydat tak. Pytania zadane na forum POnie uzyskały… Czytaj więcej »

Jam
Jam

kmita to cwany Lis, który w ornat się ubiera i. Na msze ogonem dzwoni

duce
duce

[quote name=”Pytanie”]Kto jest ojcem Łukasza Kmity ? Czy ktoś zna jego ojca ?[/quote]

Co to w ogóle za pytanie? wtf?????????

duce
duce

Do : dYL_sOWIZDRZAŁ
Wyobrażasz sobie aby burmistrz prowadził rozmowę na tego typu forum? gdzie każdy rzuca błotem i wszędzie chlapie? Większośc osób chciałaby tylko go obrazić ,zeby się podbudować a potem opowiadać znajomym jakto po burmistrzu nie jechali. Sorrrry, takie społeczeństwo tępe wychowane na ewach drzyzgach, opowieściach z wakacji z wpojoną nienawiścią do Jarka K.
Pan Kmita nie powinien wypowiadać się na forum. Miał okazje wypowiedzieć się w radiu kraków i tv kraków.

Ela
Ela

Ale mamy wybór. Z jednej strony stary wyjadacz, od lat ho ho albo jeszcze ho na wysokim stołku. Czy wiatr z prawa czy z lewa zawsze na górze. Teraz bez układów, ha ha, akurat. Dorobił się dzieci ustawił, wnuki chyba też. Z drugiej młody, ale czy gniewny. Nie znam. Ale tak się zastanawiam czemu taki zły czy taki dobry, że tak go nie chcą. A ja Wam powiem jedną życiową prawdę „Jak się nie obrócisz to du..a z tyłu”. Głosujcie na kogo chcecie i tak nic się nie zmieni. Pozdrawiam.

Zula
Zula

TAK DLA KMITY

dYL_sOWIZDRZAŁ
dYL_sOWIZDRZAŁ

Cyt. „Burmistrz musi być człowiekiem otwartym i odważnym, który nie boi się niewygodnych pytań zarówno od Mieszkańców, jak i dziennikarzy. ” – to z „artykułu sponsorowanego p. Kmity”Szanowny Panie „odważny” Kmita , proszę wskazać mi chociaż jeden pański tekst, w którym odpowiada Pan na pytania internautów (przecież mieszkańców Olkusza) na forum PO lub w dyskusjach pod artykułami. Zero, zero, zero – przytoczona wyżej wypowiedź pańska wypowiedź to klasyczne dupotrucie, a cała reszta artykułu nie jest więcej warta za wyjątkiem podziękowań. Trzeba rzeczywiście być odważnym aby tak kłamać (ministrant) w żywe oczy mówiąc o pańskich rzekomych odpowiedziach na niewygodne pytania. Pana… Czytaj więcej »

duce
duce

Bez obrazy, ale lepiej dla zwolenników Piaśnika ,ze nie było debaty. Zniechęcilibyście się do niego. Przegrałby bezapelacyjnie.

PXT
PXT

Do Duce: Tak, ale nie było możliwości spojrzeć im w oczy i zadać pytań. Pan Piaśnik oczywiście stracił nas jako wyborców i to chyba bezpowrotnie, ale i pan Kmita nie zyskał, bo tu nie chodzi o nawet nie wiem jak profesjonalny pijar tylko o żywą improwizowaną debatę . A nikt takiej nie zorganizował, a telewizja po prostu robi standardowo to za co ma płacone.

szpary w urnie
szpary w urnie

Pomóżcie Kmicie – szukajcie dziur w urnach :)))

duce
duce

[quote name=”PXT”]Może nie jest tak trudny jak się wydaje, Bez debaty jednak trudny. Jeśli nie doczekam się debaty i nie będę miał możliwości spojrzeć na żywo w oczy obu panom po prostu na głosowanie nie idę i radzę tak samo zrobić każdemu wyborcy, który chce mieć spokój sumienia. Jak mogę podejmować decyzję nie mając do dyspozycji argumentów potrzebnych do takiej decyzji? Może na podstawie plotek? Opinii anonimowych? Oj nie, niedoczekanie. To nie loteria.[/quote]

Przecież to Pan pIAŚNIK NIE WSTAWIŁ SIĘ NA DEBATY,zarówno radiową jak i telewizyjną. Więc powinieneś poprzeć Kmitę, który był i czekał, jednak debata odbyła się tylko z nim.

young
young

Znam Kmitę i dlatego nigdy na kogoś takiego nie zagłosuję. Wnioski wyciągnijcie sami.

Hanna
Hanna

NIE DLA KMITY!!!

felik100
felik100

ja dał głos na kmitę

Grzes
Grzes

[quote name=”rob”][quote name=”nick”]nigdy na Kmitę nie oddam głosu[/quote]

Ja też nie.[/quote]

Ja też nie,

ant
ant

Ciekawe czy w niedzielę też będzie szukanie szpar w urnach?

apel
apel

APELUJĘ do wszystkich rozsądnych: NIE POPIERAJCIE KMITY!!!

PXT
PXT

Może nie jest tak trudny jak się wydaje, Bez debaty jednak trudny. Jeśli nie doczekam się debaty i nie będę miał możliwości spojrzeć na żywo w oczy obu panom po prostu na głosowanie nie idę i radzę tak samo zrobić każdemu wyborcy, który chce mieć spokój sumienia. Jak mogę podejmować decyzję nie mając do dyspozycji argumentów potrzebnych do takiej decyzji? Może na podstawie plotek? Opinii anonimowych? Oj nie, niedoczekanie. To nie loteria.

www.wyborca
www.wyborca

Wybór jest trudny. Kogo poprzeć dziadka, czy wnuczka, oto jest pytanie. Rozsądek mowi, że dziadek ma doświadczenie, ale nie ma perspektyw. Wnuczek stawia swoją życiową karięrę na szalę, bo jeśli będzie żle zarządzał, to przegra całe swoje życie i koniec jego kariery politycznej. A co dziadek? Jemu wszystko jedno, za 4 lata będzie miał 70-tkę i wszystkich w głębokim poważaniu. Apeluję do wszyskich by przemyśleli nim oddadzą swój głos. Ja stawiam na wnuczka.

chyba cię znam
chyba cię znam

[quote name=”duce”][quote name=”chyba cię znam”][quote name=”duce”]Wiecie dlaczego nie stanąl Pan Piaśnik z Panem Kmitą w debacie? Ponieważ to byłby akt unicestwienia Pana Piaśnika przez Pana Kmitę. Roman wydaje się spoko, mówi swojsko, ma wygląd , lecz w merytorgodność. Kmita jest zdecydowanie bardziej wygadany i obeznany w sprawach Olkusza. Nie wiem czy uczył sie problemów w poszczególnych miejscowościach na pamięć, ale jestem zszokowany jego wiedzą.[/quote]

Ty masz nazwisko na P.?[/quote]

nie;)[/quote]

Ok, pomyliłem się, sorry :))

Mam nadzieję, że w niedzielę zagłosujesz w jedyny słuszny sposób – przeciw Kmicie, tak jak każdy mieszkaniec Olkusza, któremu zależy na dobry Srebrnego Grodu.
Pozdrawiam

duce
duce

[quote name=”chyba cię znam”][quote name=”duce”]Wiecie dlaczego nie stanąl Pan Piaśnik z Panem Kmitą w debacie? Ponieważ to byłby akt unicestwienia Pana Piaśnika przez Pana Kmitę. Roman wydaje się spoko, mówi swojsko, ma wygląd , lecz w merytorycznym starciu z Kmitą nie ma szans. Nie wiem czy kmita wyuczył się na pamięć wszystkich danych , ale podaje bardzo trafne i dokładne przykłady w różnych okręgach. Byłem na kilku jego spotkaniach , zadawano mu niezręczne pytania i na wszystkie odpowiadał bez chwili wahania. Jeżdziłem na spotkania obu Panów w różnych miejscach i sprawdzałóem wiarygodność. Kmita jest zdecydowanie bardziej wygadany i obeznany w… Czytaj więcej »

chyba cię znam
chyba cię znam

[quote name=”chyba cię znam”][quote name=”duce”]Wiecie dlaczego nie stanąl Pan Piaśnik z Panem Kmitą w debacie? Ponieważ to byłby akt unicestwien na kilku jego spotkaniach , zadawano mu niezręczne pytania i na wszystkie odpowiadał bez chwili wahania. Jeżdziłem na spotkania obu Panów w różnych miejscach i sprawdzałóem wiarygodność. Kmita jest zdecydowanie bardziej wygadany i obeznany w sprawach Olkusza. Nie wiem czy uczył sie problemów w poszczególnych miejscowościach na pamięć, ale jestem zszokowany jego wiedzą.[/quote] Ty masz nazwisko na P.?[/quote] Bo jeśli tak, to nie dziwię się, że go popierasz.Ręka rękę myje, każdy chce coś ugrać dla siebie. Specyfika małych miasteczek i… Czytaj więcej »

chyba cię znam
chyba cię znam

[quote name=”duce”]Wiecie dlaczego nie stanąl Pan Piaśnik z Panem Kmitą w debacie? Ponieważ to byłby akt unicestwienia Pana Piaśnika przez Pana Kmitę. Roman wydaje się spoko, mówi swojsko, ma wygląd , lecz w merytorycznym starciu z Kmitą nie ma szans. Nie wiem czy kmita wyuczył się na pamięć wszystkich danych , ale podaje bardzo trafne i dokładne przykłady w różnych okręgach. Byłem na kilku jego spotkaniach , zadawano mu niezręczne pytania i na wszystkie odpowiadał bez chwili wahania. Jeżdziłem na spotkania obu Panów w różnych miejscach i sprawdzałóem wiarygodność. Kmita jest zdecydowanie bardziej wygadany i obeznany w sprawach Olkusza. Nie… Czytaj więcej »

duce
duce

Wiecie dlaczego nie stanąl Pan Piaśnik z Panem Kmitą w debacie? Ponieważ to byłby akt unicestwienia Pana Piaśnika przez Pana Kmitę. Roman wydaje się spoko, mówi swojsko, ma wygląd , lecz w merytorycznym starciu z Kmitą nie ma szans. Nie wiem czy kmita wyuczył się na pamięć wszystkich danych , ale podaje bardzo trafne i dokładne przykłady w różnych okręgach. Byłem na kilku jego spotkaniach , zadawano mu niezręczne pytania i na wszystkie odpowiadał bez chwili wahania. Jeżdziłem na spotkania obu Panów w różnych miejscach i sprawdzałóem wiarygodność. Kmita jest zdecydowanie bardziej wygadany i obeznany w sprawach Olkusza. Nie wiem… Czytaj więcej »

dYL_sOWIZDRZAŁ
dYL_sOWIZDRZAŁ

[quote name=”PXT”]Do Nowego: Wyczaiłem, że tego forum używa niewielka grupka internautów. Powtarzają w kółko jak papugi swoje racje. Niewielu zaś ludzi już to czyta- liczba ocen jest bardzo ograniczona, gdyby czytali byłyby chociaż wartości dwucyfrowe a nie ma ich. Jedni i ci sami „branzoletkują” się swoimi protestami w jedną i drugą stronę. Już mi się tu nie chce dyskutować, nie ma za bardzo z kim, bo merytoryczni internauci są odstraszani przez spamerów.[/quote]To nawet nie jest ograniczona, ograniczona liczba ograniczonych pseudointernautów, którzy jak to wyraźnie widać stanowią najczęściej zwolennicy pana Piaśnika, a rzadziej pana Kmity. Zmieniają swoje nicki, lecz ponieważ nie… Czytaj więcej »

rob
rob

[quote name=”nick”]nigdy na Kmitę nie oddam głosu[/quote]

Ja też nie.

szorstki
szorstki

Minusy nie zastąpią merytorycznej dyskusji, niczego nie wyjaśnią ani nie zmienią. Moje spostrzeżenia zamieściłem po przeczytaniu zamieszczonych tu komentarzy. Czy były one prawdziwe? Wolałbym aby to były tylko przedwyborcze plotki bo jeśli się potwierdzą, znowu będziemy kretynami których po raz kolejny wyruchano bez mydła. W takiej niejasnej jak ta sytuacji, wolę dmuchać na zimne.aby słowa te zacytowane nie były zbyt prorocze.”Nowe przysłowie Polak sobie kupi, że przed szkodą był głupi i po szkodzie głupi”

szorstki
szorstki

[quote name=”…”]Dementi tylko w debacie będzie wartościowe. Z ust do uszu. Na żywo.[/quote]
Musiałoby najpierw dojść do takiej dojść. Skoro gość robi uniki, to pewnie liczy na naszą naiwność.

znajomy
znajomy

[quote name=”student”]Mnie, jako studentowi, nie pozostalo nic innego jak wyjazd z tego obłudnego kraju zaraz po uzyskaniu tytulu magistra. Kmita pokazal jaki ma stosunek do wyborców, niepojawiając sie na pierwszej sesji rady powiatu. Brawo.[/quote]

Cały Kmita…

...
...

Dementi tylko w debacie będzie wartościowe. Z ust do uszu. Na żywo.

szorstki
szorstki

Jak czytam te popieduchy na temat Kmity to zaczynam się martwić o stan zdrowia tych którzy takie komentarze zamieszczają. Jestem za tym aby udostępniać te informacje o kandydatach, które pomogą wskazać tego lepszego z nich. Bzdury typu pomylił datę wyborów, albo jego stan cywilny są bez znaczenia. Padło natomiast kilka ważnych sugestii, które powinno brać się pod uwagę zanim postawi się „X” przy wybranym nazwisku. Ani jeden, ani drugi biznesmenem nie jest, skoro obaj z prowadzenia takiej działalności się nie utrzymują. Różnią się zdecydowanie stanem posiadania. Nie zaglądałem w ich oświadczenia majątkowe, ale dla takiej przejrzystości może warto było by… Czytaj więcej »

lewicowiec
lewicowiec

[quote name=”NIE KMICIE”][quote name=”belfer 51″]Zewsząd dochodzą do mnie głosy że Pan Kimta w zamian za poparcie przed II tura obiecał Feliksikowi stanowisko wiceburmistrza. panie Kmita zapomnij Pan o głosach nauczycieli, którzy wprost uwielbiają pana Andrzeja!![/quote]

To do Kmity całkiem podobne. Cały Kmita.[/quote]
Nie chodziło mi o sposób wyłonienia wiceburmistrza, bo podobne praktyki to w lokalnej polityce często stosowana metoda ile o osobę kandydata, która w kontekście oświatowego programu pana Łukasza Kmity może budzić zdziwienie

student
student

Mnie, jako studentowi, nie pozostalo nic innego jak wyjazd z tego obłudnego kraju zaraz po uzyskaniu tytulu magistra. Kmita pokazal jaki ma stosunek do wyborców, niepojawiając sie na pierwszej sesji rady powiatu. Brawo.

PXT
PXT

Do Nowego: Wyczaiłem, że tego forum używa niewielka grupka internautów. Powtarzają w kółko jak papugi swoje racje. Niewielu zaś ludzi już to czyta- liczba ocen jest bardzo ograniczona, gdyby czytali byłyby chociaż wartości dwucyfrowe a nie ma ich. Jedni i ci sami „branzoletkują” się swoimi protestami w jedną i drugą stronę. Już mi się tu nie chce dyskutować, nie ma za bardzo z kim, bo merytoryczni internauci są odstraszani przez spamerów.

nowy
nowy

Więcej merytoryki a nie tylko „nie bo nie”
Może napiszcie dlaczego Piasnik skoro nie Kmita?

popieram
popieram

[quote name=”PRZECIW KMICIE”]Apeluję

Trzymajcie Kmitę jak najdalej od stanowiska burmistrza!!!

Trzymajcie Kmitę jak najdalej od stanowiska burmistrza!!!

Trzymajcie Kmitę jak najdalej od stanowiska burmistrza!!![/quote]

popieram

gruszki
gruszki

[quote name=”olkuszak”]Nie zapominajcie o bzdurnych i niedorzecznych obietnicach Kmity i jego bossa posła O.Szybka kolej ,wstrzymanie obwodnicy itp……….[/quote]

Tak, jak zwykle gruszki na wierzbie.

co to za kandydat?
co to za kandydat?

[quote name=”czytelnik”]A czy ktoś zwrócił uwagę na artykuły Pana Kmity, w których podawał datę wyborów na 16 październik 2014 roku!!! Redaktor naczelny , a nie czyta co puszcza do druku?![/quote]

Hahahahahahahahahaha :))

Ale się uśmiałem:) Co to za redaktor naczelny? Czy też takim samym zamierza być burmistrzem?

finanse
finanse

[quote name=”SIC”]# olo 2014-11-20 12:51
Pan Kmita pisze Urzędnicy przejedli 10 000 złotych! , ciekawy jestem ile on wydał na kampanie i czy ze swoich.[/quote]

Bardzo dobre pytanie. Nie pierwszy raz pojawia się głos na temat finansowania kampanii Kmity.

NIE KMICIE
NIE KMICIE

[quote name=”belfer 51″]Zewsząd dochodzą do mnie głosy że Pan Kimta w zamian za poparcie przed II tura obiecał Feliksikowi stanowisko wiceburmistrza. panie Kmita zapomnij Pan o głosach nauczycieli, którzy wprost uwielbiają pana Andrzeja!![/quote]

To do Kmity całkiem podobne. Cały Kmita.

prawo ruchu drogoweg
prawo ruchu drogoweg

[quote name=”nowy”]Te! „prawo o ruchu drogowym „ile razy przekroczyłeś dziś prędkość, co ciebie przepisy nie dotyczą?[/quote]

Ja nie kandyduję na burmistrza. I co Ty na to? I nie chcę takiego burmistrza jak Kmita w moim mieście.