herzyk 500x500

Artykuł sponsorowany
Szanowni Państwo!
Dobiega końca samorządowa kampania wyborcza, w której osoby ubiegające się o najwyższy urząd w mieście starały się przekonać Państwa do siebie i swoich programów.

Szanowni Państwo !!! Dobiega końca samorządowa kampania wyborcza, w której osoby ubiegające się o najwyższy urząd w mieście starały się przekonać Państwa do siebie i swoich programów. Ja, obok potrzeby walki z miejscowym bezrobociem, najmocniej spośród wszystkich kandydatów podkreślałem konieczność oparcia lokalnego życia publicznego na przejrzystości, transparentności i normalnej ludzkiej przyzwoitości. Dostrzegając te różnice programowe robiłem w czasie kampanii wszystko co możliwe, aby mój wynik wyborczy dał ludziom, dla których ważne są przywołane wartości, poczucie nadziei i siły pozwalające wprowadzić je do naszego życia publicznego. Prosząc Państwa o głos 16 listopada pragnę jednocześnie zapewnić, że bez względu na wynik wyborów Ci wszyscy, którzy zechcą walczyć o uczciwość i przejrzystość naszego samorządu, będą zawsze mogli liczyć na moją pomoc.

W uzupełnieniu pragnę Państwa poinformować, że podobnie jak w przypadku innych osób ubiegających się o stanowisko burmistrza naszego miasta moje nazwisko znajduje się również na liście kandydatów do Rady Powiatowej. (Lista nr 6 poz. nr 2)

 

Robert Herzyk
Kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz 

Doktor nauk społecznych
Przewodniczący Rady Powiatu Olkuskiego

Materiał finansowany przez KKW SLD Lewica Razem

{jcomments off}

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o