16 listopada mieszkańcy powiatu olkuskiego pójdą do urn wyborczych, aby oddać głosy na osoby, które będą reprezentować ich interesy w radach gmin, radzie powiatu, sejmiku wojewódzkim. Tego dnia wybierzemy również wójtów i burmistrzów. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu mieszkańców na informację i jednocześnie ułatwiając kandydatom dotarcie z nią do wyborców

 

3 listopada ukaże się specjalne, wyborcze wydanie

 

„Przeglądu Olkuskiego”

 

wydania-gminy

Przedstawimy w nim wszystkich kandydatów ubiegających się o mandaty z powiatu olkuskiego. Na łamach wydania specjalnego będą mieli możliwość zaprezentować swoją kandydaturę, dotychczasowe sukcesy, czy też plany związane z lokalną polityką.

Zaplanowaliśmy trzy odrębne wydania gazety, w czterech gminach powiatu olkuskiego, dzięki czemu w sposób przejrzysty zostaną mieszkańcom zaprezentowane wszystkie kandydatury. Będzie to swego rodzaju vademecum wyborcy, który dostanie wszystkie niezbędne informacje w jednej gazecie.

Dzięki profesjonalnemu kolportażowi bezpośrednio do wszystkich domów i mieszkań na terenie Olkusza, Bukowna, Bolesławia i Klucz oraz wysokiemu nakładowi, każdy mieszkaniec będzie miał łatwy dostęp do niezbędnych informacji na temat kandydatów. Na terenie pozostałych miejscowości w tych gminach gazety zostaną dostarczone do wyznaczonych punktów dystrybucyjnych.

 

W przygotowanym przez nas Wyborczym „Przeglądzie Olkuskim” przedstawimy wszystkich kandydatów z wszystkich komitetów we wszystkich okręgach wyborczych gmin: Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze.

 

W poszczególnych gminach Wyborczy „Przegląd Olkuski” ukaże się w nakładach:

  • Olkusz – 20 000 egzemplarzy
  • Bukowno – Bolesław – 12 000 egzemplarzy
  • Klucze – 10 000 egzemplarzy

 Mając informacje o kandydatach ze swojego najbliższego środowiska łatwiej, a co najważniejsze, odpowiedzialnie dokonasz wyboru 16. listopada.

 

Pamiętaj, Wyborczy „Przegląd Olkuski” znajdziesz w swojej skrzynce dwa tygodnie przed wyborami – 3 listopada 2014 r.. Będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby na spokojnie przemyśleć decyzję i nie podejmować jej dopiero w lokalu wyborczym.{jcomments off}

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o