05

Artykuł sponsorowany
Guantanamera już na stałe wpisała się w krajobraz Olkusza, przypadła do gustu olkuszanom i mieszkańcom okolicznych miejscowości. Goście cenią sobie śródziemnomorskie i kubańskie smaki kuchni, których nie odnajdują w innych restauracjach. Koneserzy chwalą pomysł z palarnią cygar, dzięki czemu mogą swobodnie delektować się oryginalnymi kubańskimi wyrobami. Amatorzy win z kolei docenili pomysł Beaujolais Nouveau – święta młodego wina.

02

-Nowy Rok powitaliśmy wspólnie z naszymi gośćmi. Była wyjątkowa atmosfera, dobra zabawa i oczywiście toast noworoczny – wspominają właściciele.

8

Nowy rok to dla właścicieli Guantanamery nowe wyzwania. Na gości czekać będzie jeszcze więcej egzotycznych smaków. Piątki upływać będą pod znakiem Frutti de Mare. -Nasz kucharz będzie serwował wspaniałe owoce morza, na które już dziś zapraszamy smakoszy oraz tych, którzy jeszcze nie znają zachwycającego smaku kuchni śródziemnomorskiej. To nie koniec zmian – mamy również coś dla mięsożerców. Na stałe do naszej karty wprowadzamy steki na różne sposoby oraz specjalność szefa kuchni – Cubanburger – zapowiadają właściciele Guantanamery.

07

Należy pamiętać, że Guantanamera to nie tylko restauracja, ale również Cafe Club „Guantanamera”.
Kawa z koleżanką, dlaczego nie? Na gości czekają wspaniałe kawy, herbaty, torty kremowe i bezowe, babeczki nie z tej ziemi, serniki, szarlotki, tarty, desery włoskie itp….

12

Od poniedziałku do piatku do godz. 15.00 10 % na nowe menu.

03

W Guantanamerze organizowane są wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – chrzciny, komunie, spotkania biznesowe. W najbliższym czasie zaplanowano tam prawdziwe taneczne szaleństwa: bal karnawałowy oraz bal maskowy rodem prosto z Wenecji.

11

 

Więcej na temat imprez dowiecie się pod nr tel. 32 307 10 03, 664 183 315 {jcomments off}

01

04

06

9

10

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze