starostwo prawo jazdy

Ogłoszenie płatne
Zapraszam na spotkanie 8 sierpnia 2018 roku do sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Olkuszu (ul.Mickiewicza 2), gdzie o godz. 16.00 odbędzie się konsultacja społeczna, której celem będzie przedstawienie koncepcji uruchomienia filii Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olkuszu, w celu prowadzenia egzaminów na prawa jazdy kat. A i B.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
r
r
5 lat temu

patrząc na stan naszych dróg powiatowych i że „tylko kilka metrów” naprawia starosta rocznie to dobrym rozwiązaniem jest nauka mieszkańców jazdy na wertepach, bo to stan trwały.

Kierowca
Kierowca
5 lat temu

Wg mnie filia w Olkuszu nie jest potrzebna. Do Krakowa z Olkusza jest jedynie 40 km i można sprawnie i szybko dojechać.
Kto pokryje koszty utworzenia filii i jej utrzymania. Ile te koszty wyniosą …
Czy ktoś policzył ile potencjalnie osób może skorzystać z usług filii w Olkuszu w najbliższej dekadzie, dzisiaj już chyba nie obowiązuje rejonizacja?
Czy kierowca, który zdał egzamin w miasteczku poradzi sobie np. w Krakowie, Katowicach …

lol
lol
5 lat temu

Nie spac tam na krzeslach, DZIAŁAĆ !

Moze ktos by tu wreszcie sciagnal jakie nowe firmy do powiatu olkuskiego.
Bo sami to one nie przyjada Panowie urzednicy.

theon
theon
5 lat temu

Te całe wordy jak funkcjonują to każdy kierowca widzi. W USA nastolatka uczy jeździć rodzic lub np starsze rodzeństwo – wystarczy oznakować samochód, Teorii uczą się na e-lekcjach, potem tylko niewielka opłata, wniosek, odcisk palca , badanie lekarskie ( PRAWDZIWE } i prosty egzamin WŁASNYM samochodem

Olk 1
Olk 1
5 lat temu

Konsultacje społeczne pic na wodę Piasny sobie robi kampanie wyborczą i tyle.
Ale oczywiście nie jestem przeciw tylko chciałbym żeby ktos z urzędu marszałkowskiego przyjechal na te konsultacje i powiedział jakie warunki muszą byc spełnione aby taki ośrodek egzaminacyjny powstał.

Z rynku
Z rynku
5 lat temu

” … odbędzie się konsultacja społeczna, której celem będzie przedstawienie koncepcji uruchomienia filii Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olkuszu”
„Konsultacje” rozumiem jako wysłuchanie głosu mieszkańców a „przedstawienie koncepcji…” to raczej zaprezentowanie swojego tylko stanowiska, nieuwzględniwszy głosu mieszkańców. To się nazywa „monolog” a nie „konsultacje”.

danger
danger
5 lat temu

Mam pytanie: czy to chodzi o tą lokalizację, co kiedyś pisał przegląd? I ci wszyscy kierowcy, z których połowa obleje, będą sobie jeździli między dzieciakami z pobliskich szkół? Może kilku przedszkolaków ustawimy zamiast pachołków na placu manewrowym?