Na bani do domu
7 maja. Tuż przed północą w Wolbromiu na ulicy 20-stu Straconych policjanci z tamtejszego komisariatu zatrzymali do kontroli fiata, którym kierował 26-letni mieszkaniec miasta. We krwi mężczyzny krążyło blisko 1, 30 promila alkoholu. Kierowca posiadał również czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez olkuski sąd. Teraz odpowie za popełnienie dwóch przestępstw.

Krewki senior
8 maja. Tuż po godzinie 18. na bolesławskim odcinku drogi krajowej nr 94 policjanci Zespołu Ruchu Drogowego KPP w Olkuszu zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi, którego 74-letni kierowca był nietrzeźwy. We krwi mieszkańca Katowic policjanci stwierdzili około 1,60 promila alkoholu. Okazało się również, że mężczyzna posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Katowicach.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Seba
Seba
13 lat temu

A kiedy w kronice znajdzie się informacja o mandatach dla pijących alkohol i śmiecących wokół sklepu Mrówka na pętli ul. Orzeszkowej? Vis a vi policji znajduje się sklep, w którym alkohol pije się na tzw balkonie bez żadnej kozery, a stali bywalcy załatwiają swoje potrzeby pod murami sąsiadujących bloków.

Może by tak panowie policjanci spontanicznie skontrolowali to nagminne łamanie prawa.