kronika policyjna

11 – letnia dziewczynka pogryziona przez psa w Krzykawie

W minioną sobotę w Krzykawie (gmina Bolesław) dziewczynka została dotkliwie pogryziona przez psa wyglądem przypominającego amstafa. Około godziny 12.00 jedenastolatka szła do sklepu. Mijając jedną z posesji została zaatakowana przez psa, który w niewyjaśnionych okolicznościach przedostał się na ulicę. 

Dziewczynka z licznymi obrażeniami przebywa w szpitalu w Prokocimiu. Policjanci ustalili, iż nie był to jedyny przypadek pogryzienia przez tego psa. 24.maja br. pogryzł on mężczyznę, który przyszedł w tym dniu na posesję, na której pies się znajdował. Pies – zgodnie z wydanym zaleceniem weterynarza przebywa na obserwacji. W Komisariacie Policji w Bukownie wszczęto postępowanie z art. 160kk (narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu).

 

Włamanie do kiosku z prasą w Kluczach

W dniu 7. czerwca br. w Kluczach włamano się do kiosku z prasą. Nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych wszedł do pomieszczenia, z którego ukradł m.in. papierosy, wyroby tytoniowe i bilety. Sprawą zajmują się policjanci z Klucz. Włamywaczowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze