kronika policyjna

Kradzież telefonu i dokumentów w Wolbromiu
7 października 2014 roku mieszkaniec Wolbromia powiadomił Policję o kradzieży na jego szkodę saszetki z dokumentami i telefonem. Policjanci ustalają sprawcę, któremu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Włamanie do domku letniskowego
9 października 2014 roku mieszkaniec Olkusza powiadomił Policję o kradzieży z włamaniem do jego domku letniskowego w Golczowicach. Złodziej ukradł podkaszarkę do trawy, meble ogrodowe, węże przeciwpożarowe oraz narzędzia. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Kradzież butli gazowych
10 października 2014 roku w Krzywopłotach przy ul. Paderewskiego nieustalony do chwili obecnej sprawca odciął kłódkę zabezpieczającą metalowy kosz do przechowywania butli gazowych, a następnie skradł z jego wnętrza 10 sztuk butli. Wartość strat oszacowano na kwotę 1350 złotych. Sprawą zajmują się policjanci z komisariatu w Kluczach.
Włamanie do baru w Wolbromiu
Policjanci z Wolbromia ustalają sprawcę kradzieży z włamaniem do baru przy ul. Wyzwolenia. 10 października 2014 roku nieustalony do chwili obecnej sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych a następnie wszedł do środka i skradł pieniądze w kwocie 100 złotych, buty sportowe oraz artykuły spożywcze. Włamywaczowi grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Kradzież torebki na ul. Żuradzkiej w Olkuszu
Do kradzieży doszło 10 października 2014 roku około godziny 5.40 na ul. Żuradzkiej w Olkuszu. 45-letni mężczyzna wyrwał z rąk 52-letniej olkuszance torebkę, w której znajdowały się m.in. dokumenty, karta bankomatowa i okulary korekcyjne. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
9 lat temu

Proponuję zapoznać się z metodą działania policji:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,9911,title,Nagral-pirata-z-policji-Ma-zarzuty,wid,16962461,wiadomosc.html?ticaid=113a1e

Co o tym sądzicie?