Kradzione auto na,, lewych” blachach
10 marca. W godzinach porannych na ulicy Ściegiennego w Olkuszu funkcjonariusze wydziału kryminalnego olkuskiej policji ujawnili samochód nissan, który kilka dni wcześniej został skradziony. Okazało się także, że auto złodzieje wyposażyli w ,,lewe” tablice rejestracyjne, również skradzione. Po wykonaniu oględzin samochód trafił w ręce właściciela.

Pobili i uciekli
12 marca. Po godzinie 1. w nocy w Witeradowie do idących ulicą dwóch mieszkańców wsi podjechał samochód koloru czerwonego, z którego wysiadło trzech mężczyzn i pobiło ich. Sprawcy wsiedli do samochodu i odjechali w kierunku Olkusza. Pokrzywdzeni zawiadomili policję. Funkcjonariusze zatrzymali samochód w Olkuszu. Trzech mężczyzn w wieku 19, 19 i 20 lat (mieszkańcy Osieka i Olkusza) odpowie za pobicie. Jeden z 19- latków był nietrzeźwy – miał we krwi 1, 70 promila alkoholu.

Fałszywka w banku
14 marca. W samo południe w jednym z banków na olkuskim Rynku kasjerka ujawniła fałszywy banknot 100- złotowy. Przedmiot trafi teraz do badań kryminalistycznych.

Prowadził, a nie mógł
15 marca. W Chechle na ulicy Pustynnej funkcjonariusze kluczewskiego komisariatu ujawnili kierującego samochodem volkswagen golf, który znajdował się w stanie nietrzeźwym (wynik badania 1, 80 promila alkoholu we krwi). Okazało się, że 22- letni kierowca (mieszkaniec Chechła) posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie za popełnienie dwóch przestępstw.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze