Potrącił rowerzystę
22 lipca. 34-letni mężczyzna został ranny w wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu alei Tysiąclecia z ulicą Dworską w Olkuszu. Kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu rowerzyście, który na skutek uderzenia w auto złamał nogę w kostce.  
Potrącił i odjechał
24 lipca. Mieszkaniec Bukowna zawiadomił policję, że gdy szedł ulicą, został potrącony przez nieznany pojazd. Do zdarzenia doszło na ulicy Sławkowskiej w Bukownie. Mężczyzna doznał złamania lewego przedramienia i trafił na obserwację do szpitala. Policjanci szukają sprawcy wypadku.

Zniknął kabel
26 lipca. W rejonie szybu kopalnianego Dąbrówka w Bolesławiu doszło do kradzieży około stu metrów bieżących kabla teletechnicznego. Trwa ustalanie strat.
Przez szybę po laptop
27 lipca. Na terenie parkingu niestrzeżonego przy ulicy Rabsztyńskiej w Olkuszu ktoś wybił szybę w tylnych drzwiach forda, a następnie skradł z jego wnętrza komputer przenośny. Łączna suma strat około to 3,4 tys. złotych na szkodę mieszkanki Bukowna.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
buba
buba
10 lat temu

Spotkanie z Ireneuszem Cieślikiem???? – a dlaczego nie z Tolkiem Bananem? Któż to jest Ireneusz Cieślik i czym sobie zasłużył na obcowanie z nami?