da grasso

W miniony wtorek 14.10.2014 dzieci z grupy BIEDRONKI z Przedszkola nr 13 w Olkuszu brały udział w warsztatach pieczenia pizzy. Każdy uczestnik kursu został zaopatrzony w fartuszek, stolnicę i wałek, wybrał rodzaj pizzy, którą chciał przygotować i otrzymał składniki niezbędne do jej przyrządzenia. Po przygotowaniu pizzy mali kucharze zobaczyli jak trafia ona do pieca, a po kilku minutach otrzymali ją podaną na talerzu wraz z sosem i napojem. Zwieńczeniem warsztatów było wręczenie dyplomu i plakietki z logotypem akcji oraz gratulacje od obsługi lokalu. Nad dziećmi przygotowującymi pizzę czuwali kelnerzy restauracji oraz pani wychowawczyni. Samodzielne przygotowanie pizzy stanowiło niecodzienną formę aktywności, łączącą naukę z zabawą i integrację z grupą rówieśników.

Przedszkole nr 13 w Olkuszu

 

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
Malkontent Krtoast Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Malkontent Kr
Malkontent Kr

Z tego co wiem to CNN i Reuters też coś wspominali o tym wydarzeniu.

toast
toast

witam, trochę żenujące jest podawanie takiej informacji na forum wiadomości lokalnych (no ale cóż nie jakość lecz ilość się liczy).
Na pewno dla samych zainteresowanych wydarzenie było ekscytujące….
😮 😮 😮 na koniec pytanie: Kto pozwolił Państwu na publikacje zdjęć tych oto dzieci na forum publicznym, ciekawe co na to ich rodzice (bądź opiekunowie prawni) ??? !!! 😮 😮 😮 😡 😡