Akcję pod taką nazwą zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie wraz z Urzędem Miejskim w Bukownie. W czwartek przed Nowym Szpitalem w Olkuszu pracownicy MOSiR-u przekazali obiady pracownikom służby zdrowia.

Dla medyków przygotowano 90 obiadów w jednorazowych opakowaniach. -Chcemy w ten sposób pomóc osobom, które walczą z epidemią koronawirusa na pierwszej linii frontu. To właśnie im należą się szczególne podziękowania za ratowanie zdrowia i życia mieszkańców.  Akcja „Obiad dla medyków” odbyła się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i oczywiście była wcześniej uzgodniona z dyrekcją szpitala – mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie Anna Kwaśniewska.

Zostań koronabohaterem! Angażujecie się w pomoc potrzebującym w czasie pandemii? Szyjecie maseczki, robicie zakupy seniorom, wyprowadzacie psy sąsiadom, a może organizujecie inne akcje? Piszcie do nas – redakcja @przeglad.olkuski.pl lub na www.facebook.com/przegladolkuski! Chętnie opiszemy Wasze inicjatywy!

Fot. MOSiR Bukowno

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o