Bożena Krok


Dyrektor Gimnazjum nr 3 w Olkuszu Bożena Krok zastąpi na stanowisku wiceburmistrza ds. społecznych Włodzimierza Łysonia.

Dlaczego olkuski burmistrz Roman Piaśnik podjął taką decyzję? – Mieszkańcy oczekują ode mnie zmian – również w zakresie polityki społecznej, edukacji i kultury. W mojej ocenie, aby to osiągnąć, potrzebne jest świeże spojrzenie na te zagadnienia. Dziękuję Panu Włodzimierzowi Łysoniowi za dotychczasową współpracę oraz ogromny, wieloletni wkład w olkuski samorząd. Pani Bożena Krok jest osobą cenioną, doświadczoną i kompetentną. Wierzę, że korzyść z tej zmiany odczują wszyscy Mieszkańcy – komentuje burmistrz Roman Piaśnik.

Nowa wiceburmistrz oficjalnie obejmie swoją funkcję z dniem 1 lipca.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
limo
limo
8 lat temu

W edukacji trzeba podziękować Felkowi i mam nadzieję, że pani wice to zrobi.

Przejazdem przez Kos
Przejazdem przez Kos
8 lat temu

[quote name=”demostenes”]Minęło już ponad pół roku rządów burmistrza Piaśnika.To kolejne pół roku zmarnowane dla Olkusza.Burmistrz pogrążył się w jakiś chaotycznych działaniach, żadną swoją decyzją nie pokazał , że ma jakąś wizję rozwoju Olkusza.Nie rozwiązuje żadnego ważnego problemu Olkusza i kompletnie nie wie co dalej robić.Dokonuje jakiś zmian kadrowych, ale są one totalnie nieprzemyślane i całkowicie przypadkowe.Jego najbliżsi współpracownicy są równie bezradni jak on, nie tworzą zgranego zespołu, który ma wspólną wizję Olkusza.burmistrzowi brakuje cech prawdziwego lidera.Coraz więcej mieszkańców jest oburzonych sposobem z jakim z nimi rozmawia.Zraża do siebie wiele osób i środowisk.Nie potrafi współpracować z mieszkańcami, radnymi, władzami powiatu.W krótkim czasie zraził do siebie rekordową liczbę osób.Może już czas powiedzieć, że mieszkańcy Olkusza wybierając Romana Piaśnika na burmistrza Olkusza popełnili błąd.Może już czas zastanowić się, czy stać Olkusz na kolejne 4 stracone lata.[/quote]
Powiedziołem, że Piaśnik do niczego się nie nadaje. Przecież on na niczym się nie znał jak był w Wydziale komunikacji. Nie potrafił udzielić informacji w banalnie prostej sprawie. Żenada!!!!!!

748998342
748998342
8 lat temu

[quote name=”obserwatorka”][quote name=”ccdd”][quote name=”olkuszek”]A kiedy w końcu zmiana na stanowisku skarbnika?[/quote]
Skarbniczka powinna zostać. Ze wszystkich skarbników do tej pory, radzi sobie najlepiej.[/quote]
Chyba nie są znane komentatorowi osiągnięcia poprzednich Skarbniczek: Pani Barbary i Pani Grażyny.[/quote]
Jak te panie byly skarbniczkami to budżet gminy wynosił 30 mln. a nie 136 mln. i inwestycji jak na lekarstwo . Nie byliśmy w Unii, zero środków zewnętrznych i w ogóle nie ma o czym mówic.

Kąśka
Kąśka
8 lat temu

No to już wiadomo, która szkoła będzie teraz się tylko liczyć! Bo na równe traktowanie chyba nie ma szans…?

obserwatorka
obserwatorka
8 lat temu

[quote name=”ccdd”][quote name=”olkuszek”]A kiedy w końcu zmiana na stanowisku skarbnika?[/quote]
Skarbniczka powinna zostać. Ze wszystkich skarbników do tej pory, radzi sobie najlepiej.[/quote]
Chyba nie są znane komentatorowi osiągnięcia poprzednich Skarbniczek: Pani Barbary i Pani Grażyny.

Sarkazm
Sarkazm
8 lat temu

Nie wyjdzie gminie na dobre bo to są układanki z Lewa i POlitowania godne.

wyborczyni
wyborczyni
8 lat temu

Bardzo mądre ruchy kadrowe. Głosowałam na Burmistrza Piaśnika i uważam, że był to dobry wybór. Nie politykuje, tylko robi swoje. Oby tak dalej. Trzymam kciuki.

AAdam
AAdam
8 lat temu

WYKSZTAŁCENIE I dyrektorow annie szkołą ,nawet w wzorowy sposób wcale nie gwarantuje pozytywów na tym stanowisku. Gdzie Pani zdobywała doświadczenie,wprowadzenie do tak odpowiedzialnego działania ???. Mieżymy umiejętności na zamiary ? . To tak jakby uczeń nawet wzorowy z podstawówki pisał egzamin z gimnazjum, lub awansowała Pani na rektora uczelni, co z tego wyjdzie ?. To że burmistrz obstawia się, inteligęcją to zrozumiałe ,ale gdzie fachowośc w tej dziedzinie ???.Oby ten awans wyszedł na dobre miastu i gmine , Pani również 8)

Roman
Roman
8 lat temu

Niekoniecznie uważam tą zmianę za merytorycznie uzasadnioną w sytuacji, gdy osoba najbardziej odpowiedzialna za zadłużeniem gminy wraz z pomagierami ściągniętymi ze Starostwa ma się dobrze. Hasło deklarowane: „Nowy burmistrz musi być po prostu lepszy” można wrzucić do kosza!!!!!

lolo
lolo
8 lat temu

Byc wiceburmistrzem ds. szkolnictwa, mok, mosir, sze, ops to nie to samo co byc dyrem malej szkoly. nie ma pani doswiadczenia a zamin go zdobedzie to bedzie koniec kadencji. kaska poleci a zyskow zadnych. doswiadczenie i wiedze to miał p, Łysoń a nie ta pani.

baca
baca
8 lat temu

Oczekujemy zmian ale nie takich jak z panem Kwaśniewskim i emerytem Pawlikowskim.
Pan nas olewa panie burmistrzu i na dodatek pluje w twarz z tamtymi panami.

ytroip
ytroip
8 lat temu

Nie wróży to nic dobrego.

J de K fita
J de K fita
8 lat temu

Pani Bożeno ! Została Pani wykorzystana instrumentalnie , jezeli teraz stanowisko po Pani obejmie Pani zastępczyni to będzie to jasny przekaz ze potrzeba ocieplenia wizerunku jPana Burmistrza przed wielka akcją , rozwiazanie wydaje mi sie leży w zachowaniu -głosowaniu radnych ,uchwał zarządu Miasta i Gminy .oczekujemy Pani , Pani redaktor ! 😆 😕 😮 😛 😛 😛

uczennica
uczennica
8 lat temu

Pani Bożeno, mimo wszystko – powodzenia… 🙂 Polonistką była Pani wspaniałą, szkoda Takich ludzi do polityki…

żorż
żorż
8 lat temu

[quote name=”kolo”]Obsiadła go platforma i sojusz. tańczy jak mu zagrają bo nie ma zaplecza.[/quote]
Nic go nie obsiadło to on sobie ich „kupuje” jak dzieciaków za lizaka

kolo
kolo
8 lat temu

Obsiadła go platforma i sojusz. tańczy jak mu zagrają bo nie ma zaplecza.

demostenes
demostenes
8 lat temu

Minęło już ponad pół roku rządów burmistrza Piaśnika.To kolejne pół roku zmarnowane dla Olkusza.Burmistrz pogrążył się w jakiś chaotycznych działaniach, żadną swoją decyzją nie pokazał , że ma jakąś wizję rozwoju Olkusza.Nie rozwiązuje żadnego ważnego problemu Olkusza i kompletnie nie wie co dalej robić.Dokonuje jakiś zmian kadrowych, ale są one totalnie nieprzemyślane i całkowicie przypadkowe.Jego najbliżsi współpracownicy są równie bezradni jak on, nie tworzą zgranego zespołu, który ma wspólną wizję Olkusza.burmistrzowi brakuje cech prawdziwego lidera.Coraz więcej mieszkańców jest oburzonych sposobem z jakim z nimi rozmawia.Zraża do siebie wiele osób i środowisk.Nie potrafi współpracować z mieszkańcami, radnymi, władzami powiatu.W krótkim czasie zraził do siebie rekordową liczbę osób.Może już czas powiedzieć, że mieszkańcy Olkusza wybierając Romana Piaśnika na burmistrza Olkusza popełnili błąd.Może już czas zastanowić się, czy stać Olkusz na kolejne 4 stracone lata.

ccdd
ccdd
8 lat temu

[quote name=”olkuszek”]A kiedy w końcu zmiana na stanowisku skarbnika?[/quote]
Skarbniczka powinna zostać. Ze wszystkich skarbników do tej pory, radzi sobie najlepiej.

żorż
żorż
8 lat temu

A ja jeszcze do Pani redaktor może jakiś wywiad z burmiszczem przeprowadzić opowiedziałby o swoich planach

żorż
żorż
8 lat temu

.”Z tych kolejnych nominacji Burmistrza Piaśnika wynika kompletna pustka, nie tworzą one żadnej sensownej wizji rozwoju Olkusza, a nominowane osoby nie mają żadnych pomysłów.Nic dobrego to nie wróży.”
Bo jak jest pustka w głowie to tak jest

Elo
Elo
8 lat temu

Przecież o to mu chodzi. O nic nie znaczące dla mieszkańców zmiany. Zauważyliście, że w tym temacie burmiszcz wypowiedział się osobiście, a jak chodzi o inne sprawy miasta czy gminy istotne dla mieszkańców, to odpowiedzi zawsze udziela rzecznik prasowy UMiG? Niestety ale wnioski nasuwają się same…

demostenes
demostenes
8 lat temu

Burmistrz Piaśnik komentuje, że w edukacji, kulturze i polityce społecznej potrzebne są zmiany.rozumiem z tego, że wysłuchał jakie zmiany w tych dziedzinach proponuje Pani Bożena Krok i stwierdził, skoro ją nominował ,że są one zgodne z jego oczekiwaniami.To jeżeli tak, to już teraz, czy to burmistrz, czy też Pani Krok powinni o tych planach poinformować mieszkańców.Bo jeżeli Pani Krok nie ma żadnych propozycji ulepszenia kultury, edukacji czy polityki społecznej to jest to kolejna nic nie wnosząca zmiana stanowisk.Podobnie jak to miało miejsce przy mianowaniu wiceburmistrza Pacunia czy sekretarz Bożek.Do tej pory nie znalazłem żadnej wypowiedzi Burmistrza Pacunia o jego nowych pomysłach w dziedzinach, które nadzoruje.Nigdzie nie czytałem wypowiedzi pani Bożek jakie usprawnienia wprowadzi w Urzędzie jako sekretarz.Z tych kolejnych nominacji Burmistrza Piaśnika wynika kompletna pustka, nie tworzą one żadnej sensownej wizji rozwoju Olkusza, a nominowane osoby nie mają żadnych pomysłów.Nic dobrego to nie wróży.

olkuszek
olkuszek
8 lat temu

A kiedy w końcu zmiana na stanowisku skarbnika?

nnnnn
nnnnn
8 lat temu

Rewelacja!!! Kobieta z klasą, wspaniały pedagog i dyrektor najlepszej szkoły w Olkuszu, a do tego fantastyczny manager. Gratuluję panu burmistrzowi świetnej decyzji, a pani dyrektor życzę powodzenia i wielu sukcesów!

szansa
szansa
8 lat temu

[quote name=”J de K fita”]No to szykuje sie nam wielki powrót Pani Redaktor do pisania . Romain oczekuje, a rodzina to rzecz święta” 8) :-* 😛 😮 😆 😆 :lol:[/quote]

Jaka rodzina?

Sebastian
Sebastian
8 lat temu

Gratulacje ! Wytrwałości na odpowiedzialnym stanowisku !

felik3
felik3
8 lat temu

ciekawe jak długo będzie 😆 😀

J de K fita
J de K fita
8 lat temu

No to szykuje sie nam wielki powrót Pani Redaktor do pisania . Romain oczekuje, a rodzina to rzecz święta” 8) :-* 😛 😮 😆 😆 😆

Super
Super
8 lat temu

Ogromne gratulacje dla Pani Bożeny Krok. Wielkie zaskoczenie ale pozytywne. Osoba kompetentna i potrafiąca rozmawiać z ludźmi, w moim odczuciu sympatyczna ale stanowcza. Oby z olkuską edukacją poszło tak dobrze jak z Gimnazjum nr 3, które jest wzorem. Wiązę ogromne nadzieje z tą zmianą i trzmam kciuki. Proszę robić swoje!

szansa
szansa
8 lat temu

To może być pozytywna zmiana jakościowa w rządach burmistrza Romana Piaśnika. Teraz czekamy na konkrety, czyli na realizacje przedwyborczych obietnic burmistrza m.in na darmowe przejazdy dla uczniów komunikacją miejską, klasy profilowane z większą liczbą godzin angielskiego, niemieckiego, fizyki i matematyki. Życzę Pani dużo sukcesów.

theon
theon
8 lat temu

Najlepsza dyrektor szkoły jaką można sobie wyobrazić, szkoda że dała się Pani zurzędniczyć 🙁

wacuś
wacuś
8 lat temu

a kto to do cholery jest
co to za królik z kapelusza