czytelnicy

Artykuł sponsorowany
O Ś W I A D C Z E N I E
Powierzając nam mandaty radnych, Mieszkańcy Gminy Olkusz obdarzyli nas swoim zaufaniem, wyrażając tym samym przekonanie, że spełnimy przyrzeczenie składane w czasie kampanii wyborczej, proponując efektywnie działać na rzecz naszych środowisk.

Swoją determinację i wolę pracy na rzecz Gminy Olkusz i jej mieszkańców wyraziliśmy, składając ślubowanie. Konsekwentnie chcemy to wszystko realizować w naszej codziennej pracy. Aby osiągnąć spodziewane przez wszystkich efekty trzeba spokoju, racjonalizmu i rozwagi. W tym celu stworzyliśmy Klub Radnych „Wspólnie dla Olkusza”. Nie mamy zamiaru robić karier politycznych, szukać taniego poklasku, czy uczestniczyć w permanentnych „walkach o stołki”.

Nie będziemy też prowadzić polemiki z tymi, którzy chcą zdyskredytować nasze wysiłki, uciekając się do metod nielicujących z godnością radnego. O naszej pracy świadczyć będą jej efekty, a ich ocenę pozostawiamy tym, których darzymy oddaniem i szacunkiem – Mieszkańców Naszej Gminy. Ta ocena jest dla nas najważniejsza!{jcomments off}

Klub Radnych Rady Miejskiej „Wspólnie dla Olkusza”
Ryszard Ryza
Henryk Gamrat
Małgorzata Bień
Michał Masłowski
Małgorzata Postołek

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze