prz13 piknik rodzinny

W dniu 3. czerwca kolejny raz w Przedszkolu nr 13 w Olkuszu odbył się „Piknik Rodzinny” – impreza, która integruje naszą małą społeczność – rodziców, babcie, młodsze i starsze rodzeństwo naszych wychowanków. Cieszymy się , że tak licznie zebraliśmy się i wspólnie mogliśmy uczestniczyć w wielu atrakcjach.
Tradycyjnie początek imprezy otworzyła dyrektor pani Marzena Michalska, która podziękowała sponsorom i rodzicom za okazaną pomoc, współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola. Następnie pani Magdalena Górna przedstawiła program naszej imprezy z różnymi atrakcjami, a było ich wiele! Piękny pokaz swoich umiejętności zaprezentowali nasi wychowankowie, śpiewając i tańcząc dla swoich najbliższych. Największe emocje przeżywały dzieci podczas konkurencji sportowych, a atmosferę radości i świetnej zabawy podtrzymywał wodzirej, który prowadził liczne animacje muzyczne i sportowe, angażując do udziału wielu rodziców i dzieci.

Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa , kiermasz ciast – upieczonych przez rodziców, a także pyszne jedzonko – smalec, wykonany przez nasze kuchareczki. Do tego ogóreczki małosolne wykonane przez jedną z babć. Pyszne kiełbaski, cieszyły się dużym powodzeniem. Wata cukrowa i popcorn nęciły zapachem ! Dopełnieniem były lody , kawka , herbatka . Wszystko bardzo wszystkim smakowało i niczego nie zabrakło. Tak mile spędzony czas będziemy długo wspominać!

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w naszym festynie i prosimy mile nas wspominać. 

Marzena Michalska

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o